PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Ludźmierz

Wiadomości

Jan Paweł II - konkurs rodzinny

Środa, 4 maja 2011 r.
Autor: AKS

fot. Anna Karpiel-SembereckaW związku z doniosłym wydarzeniem beatyfikacji sługi Bożego Jana Pawła II Gimnazjum nr 2 w Ludźmierzu pod patronatem ks. Proboszcza Tadeusza Juchasa ogłasza Konkurs Rodzinny na pracę wspomnieniową pt. „Jan Paweł II w życiu mojej rodzinny” lub „Jan Paweł II na Podhalu — rodzinne wspomnienia”.


WARUNKI KONKURSU:

 1. W Konkursie może wziąć udział każda rodzina Podhala.
 2. Uczestnicy Konkursu (całe rodziny) przygotowują pracę na wybrany temat w formie plakatu A-O (planszy) na sztywnym podłożu — przystosowany do powieszenia. Praca ma mieć charakter wyklejanki — kolażu (ze zdjęć, rysunków, tekstów i innych form) lub rysunku na szkle, płaskorzeźby, linorytu.
 3. Prace należy dostarczyć do Gimnazjum do 24 maja 2011r.
 4. Każda praca ma być podpisana na odwrocie nazwiskiem i adresem rodziny.
 5. Jury oceni prace do 30 maja br.
 6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w czerwcu na Wiosennym Festynie Rodzinnym organizowanym przez Gimnazjum, a także w kościele w Ludźmierzu.
 7. Prace zostaną umieszczone na wystawie przy kościele w Ludźmierzu, a następnie w szkole.
 8. W miarę możliwości, jeśli prace dopiszą, zostaną później zebrane i umieszczone w formie pamiątkowego albumu lub kalendarza.
 9. Gimnazjum zastrzega sobie prawo do pozostawienia prac.
 10. Regulamin Konkursu znajduje się również na stronie internetowej Gimnazjum. Strona Gimnazjum w Ludźmierzu >>
Zobacz w naszym sklepie:
 • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
  7 zł
 • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
  100 zł
 • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
  25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.