PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Ludźmierz

Wiadomości

Jan Paweł II - konkurs rodzinny

Środa, 4 maja 2011 r.
Autor: AKS

fot. Anna Karpiel-SembereckaW związku z doniosłym wydarzeniem beatyfikacji sługi Bożego Jana Pawła II Gimnazjum nr 2 w Ludźmierzu pod patronatem ks. Proboszcza Tadeusza Juchasa ogłasza Konkurs Rodzinny na pracę wspomnieniową pt. „Jan Paweł II w życiu mojej rodzinny” lub „Jan Paweł II na Podhalu — rodzinne wspomnienia”.


WARUNKI KONKURSU:

 1. W Konkursie może wziąć udział każda rodzina Podhala.
 2. Uczestnicy Konkursu (całe rodziny) przygotowują pracę na wybrany temat w formie plakatu A-O (planszy) na sztywnym podłożu — przystosowany do powieszenia. Praca ma mieć charakter wyklejanki — kolażu (ze zdjęć, rysunków, tekstów i innych form) lub rysunku na szkle, płaskorzeźby, linorytu.
 3. Prace należy dostarczyć do Gimnazjum do 24 maja 2011r.
 4. Każda praca ma być podpisana na odwrocie nazwiskiem i adresem rodziny.
 5. Jury oceni prace do 30 maja br.
 6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w czerwcu na Wiosennym Festynie Rodzinnym organizowanym przez Gimnazjum, a także w kościele w Ludźmierzu.
 7. Prace zostaną umieszczone na wystawie przy kościele w Ludźmierzu, a następnie w szkole.
 8. W miarę możliwości, jeśli prace dopiszą, zostaną później zebrane i umieszczone w formie pamiątkowego albumu lub kalendarza.
 9. Gimnazjum zastrzega sobie prawo do pozostawienia prac.
 10. Regulamin Konkursu znajduje się również na stronie internetowej Gimnazjum. Strona Gimnazjum w Ludźmierzu >>
Zobacz w naszym sklepie:
 • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
  13 zł
 • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
  65 zł
 • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
  160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.