Ludźmierz
Wiadomości
Uroczystość Odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Niedziela, 16 sierpnia 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
W Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu odbyła się uroczystość Odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. 14 sierpnia Pasterce Maryjnej przewodniczył ks. bp. Jan Szkodoń. Dzień później w sumie odpustowej uczestniczył J.E ks. kardynał Stanisław Dziwisz. Uroczystości odbywały się na ołtarzu polowym. Podczas każdej Mszy Świętej świecono zioła. W serwisie Watra foto-relacja Jana Cieplińskiego.
Zobacz w naszym sklepie:
- Zbójnickie czako
Zbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...950 zł - „Skąpiec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł
Galerie zdjęć:
Uroczystość Odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 171
Uroczystość Odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyAutor zdjęć: Jan Cieplińskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 90



