PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Listopad 2009 123456789101112131415161718192021222324252627282930  

Maniowy

Sport

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w piłce nożnej halowej chłopców

Piątek, 6 listopada 2009 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

fot. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym TarguW dniu 5 listopada br. w hali sportowej w Maniowach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej.


W zawodach wzięły udział drużyny z Tylmanowej, Nowego Targu, Sieniawy, Ludźmierza, Rabki-Zdrój oraz Niedzicy wyłonione w drodze eliminacji rozegranych w ośrodkach sportu w ramach powiatu. Zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Nowego Tagu, która w finale pokonała Sieniawę 2:0. W walce o trzecie miejsce zwyciężyła szkoła podstawowa nr 2 z Rabki-Zdroju ze szkołą z Ludźmierza. Prawo reprezentowania powiatu w zawodach rejonu uzyskała szkoła z Nowego Targu.
Puchary i dyplomy wręczali - Wójt Gminy Czorsztyn Waldemar Wojtaszek, Koordynator Sportu - Józef Dyda oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu Tadeusz Watycha - główny organizator systemu współzawodnictwa młodzieży szkolnej w Powiecie Nowotarskim.
Organizatorzy dziękują Wójtowi Gminy Czorsztyn - Waldemarowi Wojtaszkowi za współorganizację turnieju polegającą na użyczeniu hali sportowej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    35 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    16 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.