PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Październik 2009 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Niedzica

Rozmaitości

Tytuł „Mister Camping 2009” dla „Polany Sosny”

Środa, 21 października 2009 r.
Autor: Teresa Zielińska

fot. ZEW Niedzica S.A.Polana Sosny - należąca do Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. zdobyła pierwsze miejsce w kategorii campingów o pojemności do 150 miejsc noclegowych w Ogólnopolskim Konkursie „Mister Camping 2009”.


Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Giżycku i połączona była z jubileuszem 45-lecia Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.
Konkurs organizowany był przez Polską Federację Campingu i Caravaningu przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Jego ideą jest podnoszenie standardu bazy campingowej, jakości usług oraz kultury obsługi turystów. Jury oceniało w szczególności: oznakowanie dojazdu na camping, warunki pobytu na campingu, tablicę informacyjną i oznakowanie wewnętrzne campingu, recepcję i usługi recepcyjne, stan techniczny obiektu, czystość i porządek na campingu, zagospodarowanie stanowisk obozowania, urządzenia dla niepełnosprawnych oraz usługi uatrakcyjniające pobyt. Konkurs prowadzony był w czterech grupach, w zależności od pojemności campingu: I grupa – do 150 miejsc noclegowych, II grupa – 151 – 300 miejsc noclegowych, III – 301 – 450 miejsc noclegowych, IV grupa – powyżej 450 miejsc noclegowych. Ocena była dwuetapowa; najpierw społeczni inspektorzy dokonali oceny poszczególnych campingów na podstawie kart konkursowych, na tej podstawie do drugiego etapu zakwalifikowano po 8 – 10 najlepszych campingów w każdej grupie konkursowej. W drugim etapie dokonano ostatecznej oceny campingów. „Polana Sosny” w Niedzicy, należąca do Zespołu Elektrowni Wodnych ZEW Niedzica S.A., zdobyła tytuł „Mister Camping 2009” jako najlepszy camping w grupie I (do 150 miejsc noclegowych).
Nagrodę dla „Polany Sosny” odebrała dyrektor sprzedaży i marketingu Joanna Jaróg. To nie pierwsze wyróżnienie dla niedzickiego campingu, w poprzednich latach „Polana Sosny” zdobywała trzecie i drugie miejsca, jednak pierwszy raz sięgnęła po najwyższą nagrodę w tym konkursie. Najlepsze campingi, w tym również „Polana Sosny”, będą promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.
Tytuł „Mister Camping” to kolejna nagroda dla obiektów Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A., w ostatnim czasie również Restauracja „Dwór” na Polanie Sosny została wyróżniona w Wielkim Odkrywaniu Małopolski w kategorii baza gastronomiczna.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm
    85 zł
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.