PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Październik 2009 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Niedzica

Rozmaitości

Tytuł „Mister Camping 2009” dla „Polany Sosny”

Środa, 21 października 2009 r.
Autor: Teresa Zielińska

fot. ZEW Niedzica S.A.Polana Sosny - należąca do Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. zdobyła pierwsze miejsce w kategorii campingów o pojemności do 150 miejsc noclegowych w Ogólnopolskim Konkursie „Mister Camping 2009”.


Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Giżycku i połączona była z jubileuszem 45-lecia Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.
Konkurs organizowany był przez Polską Federację Campingu i Caravaningu przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Jego ideą jest podnoszenie standardu bazy campingowej, jakości usług oraz kultury obsługi turystów. Jury oceniało w szczególności: oznakowanie dojazdu na camping, warunki pobytu na campingu, tablicę informacyjną i oznakowanie wewnętrzne campingu, recepcję i usługi recepcyjne, stan techniczny obiektu, czystość i porządek na campingu, zagospodarowanie stanowisk obozowania, urządzenia dla niepełnosprawnych oraz usługi uatrakcyjniające pobyt. Konkurs prowadzony był w czterech grupach, w zależności od pojemności campingu: I grupa – do 150 miejsc noclegowych, II grupa – 151 – 300 miejsc noclegowych, III – 301 – 450 miejsc noclegowych, IV grupa – powyżej 450 miejsc noclegowych. Ocena była dwuetapowa; najpierw społeczni inspektorzy dokonali oceny poszczególnych campingów na podstawie kart konkursowych, na tej podstawie do drugiego etapu zakwalifikowano po 8 – 10 najlepszych campingów w każdej grupie konkursowej. W drugim etapie dokonano ostatecznej oceny campingów. „Polana Sosny” w Niedzicy, należąca do Zespołu Elektrowni Wodnych ZEW Niedzica S.A., zdobyła tytuł „Mister Camping 2009” jako najlepszy camping w grupie I (do 150 miejsc noclegowych).
Nagrodę dla „Polany Sosny” odebrała dyrektor sprzedaży i marketingu Joanna Jaróg. To nie pierwsze wyróżnienie dla niedzickiego campingu, w poprzednich latach „Polana Sosny” zdobywała trzecie i drugie miejsca, jednak pierwszy raz sięgnęła po najwyższą nagrodę w tym konkursie. Najlepsze campingi, w tym również „Polana Sosny”, będą promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.
Tytuł „Mister Camping” to kolejna nagroda dla obiektów Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A., w ostatnim czasie również Restauracja „Dwór” na Polanie Sosny została wyróżniona w Wielkim Odkrywaniu Małopolski w kategorii baza gastronomiczna.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.