PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2011 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Niedzica

Rozmaitości

Konkurs Fotograficzny „MOC Żywiołów 2011” rozstrzygnięty

Czwartek, 10 listopada 2011 r.
Autor: ZEW Niedzica

Konkurs Fotograficzny „MOC Żywiołów 2011” rozstrzygniętyKonkurs Fotograficzny „Moc Żywiołów 2011” którego organizatorem był Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. został rozstrzygnięty. Uczestnicy mogli zgłaszać na konkurs fotografie przedstawiające w sposób artystyczny zlokalizowane na koronie zapory w Niedzicy malowidło 3D - Moc Żywiołów. Prace w liczbie ponad 100 zdjęć trafiły na konkurs z najróżniejszych zakątków Polski tj. z.: Torunia, Gdańska, Białej Podlaskiej, Katowic.


Dopisały także zgłoszenia z Nowego Targu i Zakopanego, co świadczy o tym, iż obraz 3D cieszył się zainteresowaniem nie tylko wśród turystów przebywających w Niedzicy i okolicy ale także mieszkańców regionu.

Prace były rozpatrywane w trzech kategoriach tematycznych:
- Kategoria I. Wspomnienie z wakacji w Niedzicy.
- Kategoria II. Młoda Para i Moc Żywiołów – pierwsze wspólne ryzyko.
- Kategoria III. Niech MOC będzie z wami! – najzabawniejsze zdjęcie.

Otrzymaliśmy naprawdę ciekawe fotografie przedstawiające najróżniejsze pozy osób na tle obrazu 3D. Gratulujemy pomysłowości i nieprzeciętnej wyobraźni przestrzennej. Komisja konkursowa której przewodniczył artysta malarz Ryszard Paprocki - autor malowidła, zwracała przede wszystkim uwagę na kreatywne podejście do kategorii tematycznej, w której fotografie były zgłaszane.

Organizatorzy przygotowali cenne nagrody dla zdobywców trzech miejsc we wszystkich kategoriach. Przyznali także jedno wyróżnienie w I kategorii.

Laureaci konkursu w zależności od zdobytego miejsca otrzymają aparaty cyfrowe, miniwieże, odtwarzacze MP4, a także vouchery na pobyt weekendowy w obiektach hotelarskich należących do Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl.

Wyniki Konkursu znajdują się na stronie internetowej www.niedzica.pl. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...
    30 zł
  • Spinka góralska VISpinka góralska VIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Bańka choinkowa IBańka choinkowa IBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.