PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Niedzica

Wiadomości

Wzrost potencjału ludzkiego w regionie Jeziora Czorsztyńskiego

Czwartek, 13 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

Fot. Archiwum ZEW Niedzica S.A.Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. przystąpił właśnie do realizacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którego nadrzędnym założeniem jest umożliwienie pełnego wykorzystania potencjału zasobów ludzkich, m.in. poprzez podniesienie poziomu wykształcenia społeczeństwa.


W tym celu, na mocy podpisanej w dniu 20 października 2010r. przez Zarząd ZEW Niedzica SA umowy o dofinansowanie projektu z Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pracownicy Spółki będą mogli od początku tego roku wziąć udział w trzech szkoleniach:

1. Techniki sprzedaży, e-marketing, profesjonalna obsługa klienta.

2. Ekonomia dla nieekonomistów.

3. Techniki komputerowe.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach pracy. Łącznie, w projekcie noszącym nazwę: „Nowoczesne i wykwalifikowane kadry energetyki i turystyki istotnym czynnikiem wzrostu potencjału ludzkiego w regionie Jez. Czorsztyńskiego”, przeszkolonych zostanie 110 pracowników Spółki.

- Pomysł na udział w projekcie, a tym samym podjęcie starań o uzyskanie dofinansowania, wziął się głównie z chęci ciągłego podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, wyrażanej przez pracowników Spółki. Inicjatywy te spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem Zarządu ZEW, dla którego inwestycje w szkolenie stanowią co roku istotny składnik planowanego budżetu - wyjaśnia Prezes Zarządu Grzegorz Podlewski.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.