Nowy Targ
Kultura
Ratuszowe wieczory z klasyką
Wtorek, 30 sierpnia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Koncertem pt. „Kwintesencja” kwintetu smyczkowego zakończył się cykl koncertów „Ratuszowe wieczory z klasyką” organizowany pod honorowym patronatem Burmistrza Nowego Targu Marka Fryźlewicza przez stowarzyszenie „Viva l’Arte” i Miejski Ośrodek Kultury. Kwintetu w składzie: Ilona Nieciąg – skrzypce, Krzysztof Leksycki – skrzypce, Gianfranco Borelli – altówka, Anna Armatys – wiolonczela oraz Zdzisław Łapiński – wiolonczela można było wysłuchać w reprezentacyjnych salach miejskiego ratusza.
Cykl, któremu partnerowało Orawskie Stowarzyszenie Artystyczne i Galeria „Jatki”, składał się z trzech sierpniowych koncertów: „Muzyczna podróż przez epoki” w ratuszu, „Wieczór wiedeński” w kościele św. Katarzyny oraz z wspomnianej „Kwintesencji”.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł - Flakon szklany III
Falkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm. 130 zł - Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł



