PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Spotkanie z komandosem w białym kołnierzyku

Poniedziałek, 19 grudnia 2011 r.
Autor: Marcin Jagła

fot. Mateusz ZamojskiPromocja książki pt. „Życie pełne pasji i adrenaliny... Komandos w białym kołnierzyku” ściągnęła do Centrum Kształcenia Rolniczego sporo widzów. Nieprzypadkowo, bowiem Marek Luty bohater tego wywiadu rzeki, jest absolwentem popularnie zwanego „WETu”.


Świąteczną atmosferę zapewnił big band Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Targu pod dyrekcją Marty Łapczyńskiej. Wstępu do prezentacji książki dokonał jej wydawca dr Janusz Gmitruk dyrektor Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, który w ciepłych słowach przedstawił bohatera książki managera od ratowania upadających przedsiębiorstw zwanego z tej racji komandosem. Marek Luty mówił o swoich inspiracjach. Na konkretnych przykładach opowiedział dlaczego najlepiej uczyć się podczas rozwiązywania spraw niezwykłych i skomplikowanych. - Wywiad ten dedykuję wszystkim tym, którzy chcą się dowiedzieć, jak w polskiej rzeczywistości można odnosić sukcesy, pozostając sobą. W zgodzie z własnymi wartościami i marzeniami. Także tym, którzy pragną w życiu pozytywnych zmian dla siebie i innych na drodze własnego rozwoju. Wszystkim otwartym na zmiany i pracę nad sobą – mówił podczas promocji Marek Lutyt.

Marek Luty to człowiek z pasją, którego życiorysem można by obdarować kilka osób. Autor publikacji to m. in.: ratownik GOPR, strażak, sportowiec, miłośnik i pasjonat gór, przewodnik, zootechnik, działacz społeczny i polityczny, ludowiec, publicysta, biznesmen, menedżer ludzi i firm, wielokrotnie wyróżniany Międzynarodowy Trener Zarządzania, gwiazda sprzedaży, mąż i ojciec. O życiu, zainteresowaniach, drodze do własnego biznesu i wreszcie dzieleniu się tą wiedzą z innymi podczas prowadzonych szkoleń, traktuje książka, która ukazała się właśnie na rynku wydawniczym.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.