PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Kultura

Konkurs plastyczny "Przyjaciele zwierząt 2012"

Środa, 12 września 2012 r.
Autor: AKS

fot. Archiwum OrganizatorówMiejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Przyjaciele zwierząt 2012". Nagrody czekają.


REGULAMIN 

§ 1. Organizator

Organizatorem Konkursu Plastycznego „Przyjaciele Zwierząt 2012”, dalej zwanego „Konkursem”, jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ.

§ 2. Cel Konkursu

Celem Konkursu jestrozwijanie wrażliwości na świat zwierzątorazpromowanie i rozpowszechnienie wśród dzieci klas I-III miłości do zwierząt, odpowiedzialności za zwierzęta i troski o ich los.

§ 3. Tematyka Konkursu

W tym roku liczymy na przygotowanie indywidualnych, samodzielnych prac przez dzieci na temat konkursowy: „Zwierzęta polskich parków narodowych”.

§ 4. Warunki uczestnictwa w Konkursie i przebieg Konkursu

1. Uczestnikami Konkursu mogą być klasy  I - III ze szkół z terenu miasta Nowy Targ i okolicznych miejscowości.

2. W Konkursie oceniane będą wyłącznie prace plastyczne spełniające następujące kryteria:

 • wykonane indywidualnie i samodzielnie przez dziecko
 • wykonane dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, wyklejanka, wydzieranka, kolaż, fotografia itp.)
 • sporządzone w formacie A4 lub większym.

3.  Pracę należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem dziecka, klasą, numerem i nazwą szkoły, imieniem i nazwiskiem wychowawcy, telefonem kontaktowym do nauczyciela.

4.  Każde dziecko przygotowuje tylko jedną pracę konkursową.

5.  Przekazanie prac Organizatorowi następuje z chwilą doręczenia ich na adres:

Miejski Ośrodek Kultury 34-400 Nowy Targ, ul. Tysiąclecia 37. Prace należy przekazywać Organizatorowi do dnia 25 września (wtorek) 2012 roku.

6.  Organizator wyznacza Jury do wyłonienia laureatów Konkursu nie później niż do 27 września 2012 roku.

7.  Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych poprzez ich prezentację w formie wystawy, wydruku wieloformatowego. 

§ 5. Nagrody

1.  Organizator zapewnia nagrody indywidualne dla dzieci oraz ewentualną dodatkową nagrodę dla zespołu klasowego laureata (wyjazd na baseny termalne) za najlepszą pracę konkursową

2.  Lista nagrodzonych klas zostanie opublikowana na stronie internetowej www.mok.nowytarg.pl w terminie do 2 października 2012

Uroczyste ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród obędzie się podczas obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt w dniu 2 października (wtorek) 2012 roku o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Wtedy też obejrzymy spektakl w wykonaniu Teatru Lalek „Rabcio” pt. „Tomcio Paluszek”.

UWAGA: zgłoszenie prac do konkursu umożliwia zgłoszenie udziału dzieci w powyższym spektaklu, jednak ilość miejsc jest ograniczona do maksymalnie ok. 80 osób (3-4 klasy) z jednej szkoły (decyduje kolejność zgłoszeń). Koszt spektaklu 1zł od dziecka. Dodatkowo każda klasa zobowiązana jest do przekazania jednej nierdzewnej (niewywrotnej) miski dla psa w ramach akcji „Psia miska dla Schroniska 2012”. Zebrane miski przekażemy do Schroniska na Kowańcu.

Zobacz w naszym sklepie:
 • Ludowe etui na tablet IVLudowe etui na tablet IVLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
  60 zł
 • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
  70 zł
 • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
  7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.