PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Generał z Nowego Targu

Środa, 12 stycznia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

Generał Janusz Nosek, pochodzący z Nowego Targu Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego przysłał do Burmistrza Marka Fryźlewicza życzenia i podziękowania za gratulacje związane z niedawnym awansem na zajmowane obecnie stanowisko.


Szanowny Pan
Marek Fryźlewicz
Burmistrz Miasta Nowy Targ

Szanowny Panie Burmistrzu,

Serdecznie dziękuję Panu, władzom samorządowym oraz wszystkim mieszkańcom mojego rodzinnego miasta Nowy Targ za pamięć o mojej osobie.

Nie pełniłbym stanowiska, na które zostałem powołany, a tym bardziej nie dostąpiłbym wielu zaszczytów, gdyby nie dzieciństwo i młodość spędzone w naszym mieście. W minionych czasach, jakże dla mnie szczęśliwych, zostały wpojone mi najważniejsze prawa, zarówno boskie, jak i ludzkie, których w życiu staram się przestrzegać. Niech mi wolno będzie złożyć na ręce Pana Burmistrza życzenia dla mieszkańców Nowego Targu wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2011 roku, a Panu życzę wielu sukcesów w pracy dla naszego miasta oraz szczęścia w życiu osobistym.

Z pozdrowieniami

Szef Kontrwywiadu Wojskowego
Janusz Nosek

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.