PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Miasto ze smakiem w telewizji

Środa, 26 października 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikW Nowym Targu gościła ekipa telewizyjna programu „Zdrowie na talerzu”, który jest emitowany w TVP Info. Program "Zdrowie na talerzu" to pierwszy w Polsce magazyn konsumencki, który łączy dwa gatunki telewizyjne tworząc swoistą hybrydę. Jest nie tylko źródłem wiedzy, ale także i rozrywki.


- Nowy Targ od wielu lat promuje się jako „Miasto ze smakiem”, dlatego to właśnie tutaj realizatorzy programu przyjechali nakręcić podsumowanie pierwszej edycji zdrowia na talerzu – mówi Marcin Jagła, naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji.

Jako plan nowotarskiego odcinka służyła restauracja „Goralsko Strawa”, gdzie zespół Młode Podhale odegrał biesiadę góralską. Kolejnym elementem był przelot samolotem nad miastem i Podhalem oraz wizyta u bacy.

Reżyserem programu jest Piotr Owczarski, który przed kilku laty gościł już w Nowym Targu i nakręcił program turystyczny „Instynkt tropiciela”, za który m.in. miasto otrzymało europejską nagrodę turystyczną dziennikarzy branżowych za promocję w mediach. Emisja odcinka z nowotarskimi akcentami odbędzie się w sobotę 12 listopada o godzinie 12:15 w TVP Info.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. J...
    30 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.