PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Spacerem przez miasto

Środa, 2 maja 2012 r.
Autor: AKS

fot. Adam PerchałBurmistrz Miasta Nowy Targ ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich chętnych mieszkańców Nowego Targu na cykl spacerów Nordic Walking, podczas których uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie prawidłowej techniki marszu z kijkami, technik rozgrzewki i rozciągania przez certyfikowanego instruktora Arkadiusza Marczyka.


Inauguracyjny spacer odbędzie się w niedzielę, 6 maja 2012 o godz. 15:00 (pierwsza grupa). Wymarsz kolejnej grupy zaplanowany jest na godzinę 17:00. Za każdym razem spotykamy się przy nowej kładce na Białym Dunajcu skąd przez 2 godziny pomaszerujemy w relaksacyjnym tempie pod czujnym okiem instruktora. UWAGA: Każdy z uczestników powinien posiadać własne kijki do Nordic Walking (proszę ich nie mylić z kijkami do chodzenia po górach – które z powodu odmiennego uchwytu (brak rękawiczki) nie mogą być używane do spacerów techniką Nordic Walking).

- W ramach programu „Trener osiedlowy” chcielibyśmy zaproponować coniedzielne rodzinne spacery w malowniczej okolicy „Boru na Czerwonem”. Jestem przekonany, że w Nowym Targu są doskonałe warunki do uprawiania Nordic Walking i nasza propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem – powiedział Marcin Jagła pomysłodawca programu trenerów osiedlowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    350 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.