PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Spacerem przez miasto

Środa, 2 maja 2012 r.
Autor: AKS

fot. Adam PerchałBurmistrz Miasta Nowy Targ ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich chętnych mieszkańców Nowego Targu na cykl spacerów Nordic Walking, podczas których uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie prawidłowej techniki marszu z kijkami, technik rozgrzewki i rozciągania przez certyfikowanego instruktora Arkadiusza Marczyka.


Inauguracyjny spacer odbędzie się w niedzielę, 6 maja 2012 o godz. 15:00 (pierwsza grupa). Wymarsz kolejnej grupy zaplanowany jest na godzinę 17:00. Za każdym razem spotykamy się przy nowej kładce na Białym Dunajcu skąd przez 2 godziny pomaszerujemy w relaksacyjnym tempie pod czujnym okiem instruktora. UWAGA: Każdy z uczestników powinien posiadać własne kijki do Nordic Walking (proszę ich nie mylić z kijkami do chodzenia po górach – które z powodu odmiennego uchwytu (brak rękawiczki) nie mogą być używane do spacerów techniką Nordic Walking).

- W ramach programu „Trener osiedlowy” chcielibyśmy zaproponować coniedzielne rodzinne spacery w malowniczej okolicy „Boru na Czerwonem”. Jestem przekonany, że w Nowym Targu są doskonałe warunki do uprawiania Nordic Walking i nasza propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem – powiedział Marcin Jagła pomysłodawca programu trenerów osiedlowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.