PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

Spacerem przez miasto

Środa, 2 maja 2012 r.
Autor: AKS

fot. Adam PerchałBurmistrz Miasta Nowy Targ ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich chętnych mieszkańców Nowego Targu na cykl spacerów Nordic Walking, podczas których uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie prawidłowej techniki marszu z kijkami, technik rozgrzewki i rozciągania przez certyfikowanego instruktora Arkadiusza Marczyka.


Inauguracyjny spacer odbędzie się w niedzielę, 6 maja 2012 o godz. 15:00 (pierwsza grupa). Wymarsz kolejnej grupy zaplanowany jest na godzinę 17:00. Za każdym razem spotykamy się przy nowej kładce na Białym Dunajcu skąd przez 2 godziny pomaszerujemy w relaksacyjnym tempie pod czujnym okiem instruktora. UWAGA: Każdy z uczestników powinien posiadać własne kijki do Nordic Walking (proszę ich nie mylić z kijkami do chodzenia po górach – które z powodu odmiennego uchwytu (brak rękawiczki) nie mogą być używane do spacerów techniką Nordic Walking).

- W ramach programu „Trener osiedlowy” chcielibyśmy zaproponować coniedzielne rodzinne spacery w malowniczej okolicy „Boru na Czerwonem”. Jestem przekonany, że w Nowym Targu są doskonałe warunki do uprawiania Nordic Walking i nasza propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem – powiedział Marcin Jagła pomysłodawca programu trenerów osiedlowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiBALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...
    25 zł
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...
    25 zł
  • Torebka filcowa XIIITorebka filcowa XIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.