Nowy Targ
Rozmaitości
Piknik Edukacyjny w parku
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
- To miejsce jest do tego stworzone, pogoda dopisuje, pozostaje mi więc życzyć dzieci i młodzieży jak najlepszej zabawy – tymi słowami Burmistrz Marek Fryźlewicz otworzył I Piknik Edukacyjny zorganizowany przez Podhalańską Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Targu. Piknik został zorganizowany w Parku Miejskim przy współpracy z Urzędem Miasta.
Na scenie koncertowały zespoły „Alternatywa” i „Młode Podhale”, na rozstawionych stoiskach odbywały się warsztaty plastyczne, puszczanie wielkich baniek mydlanych dla dzieci, czytanie bajek, konkursy z nagrodami, botanika na wesoło, w tym również stoisko Nadleśnictwa Państwowego, nieopodal przygotowane były pokazy psów, policja przygotowała pokazy sprzętu i cały czas trwały pokazy pierwszej pomocy studentów ratownictwa.
- Magnes Folk na lodówkę IX
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Aniołek duży III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł



