PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Rozmaitości

„Mikołajkowe spotkania z bajką”

Czwartek, 11 grudnia 2014 r.
Autor: MOK NT

„Mikołajkowe spotkania z bajką”6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu miała miejsce premiera Bajki kuchennej, przygotowanej przez grupę nowotarskich aktorów w reżyserii Marcina Kobierskiego, aktora Teatru Bagatela w Krakowie, instruktora zajęć teatralnych. „Mikołajkowe spotkania z bajką” mają swoją już blisko dziesięcioletnią tradycję w naszym Mieście, pierwsza z premier odbyła się w 2005 r. a spektakl „Czy ktoś widział Ciaptaka?” wyreżyserowany przez Juliusza Chrząstowskiego wzbudził zachwyt zarówno wśród najmłodszej publiczności jak i wśród dorosłych widzów.


Emocje jakie towarzyszą wszystkim „mikołajkowym” premierom nieodmiennie powodują, że jest to wydarzenie na które warto przyjść , warto również wesprzeć akcję towarzyszącą premierze i poprzez zakup i przekazanie świątecznej paczki dla dzieci z Rodzin potrzebujących wsparcia, włączyć się w pomaganie innym. W bieżącym roku dzięki widzom mogliśmy przekazać dzieciom z nowotarskich szkół 110 paczek.

Obsada: Katarzyna Podkanowicz, Ewa Fudalewicz, Krystyna Mikulska, Jolanta Apostoł, Zofia Sokołowska, Ewa Kokot, Barbara Skiba, Tomasz Zieliński, Andrzej Milewski, Paweł Liszka, Stanisław Gołąb, Krzysztof Łapsa, Mariusz Jelonek, Sławomir Mancewicz, Stanisław Apostoł, Mirosław Spera, Maciej Mikulski, Jan Poręba.

Reżyseria: MARCIN KOBIERSKI

Bardzo Państwu dziękujemy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...
    100 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.