PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Wrzesień 2009 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Sport

Skate Jam

Poniedziałek, 21 września 2009 r.
Autor: Marcin Jagła - Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji Urząd Miasta Nowy Targ

Skate JamW minioną sobotę, w nowotarskim skate parku rozegrane zostały pierwsze oficjalne zawody deskorolkowe pod nazwą „SKATE JAM NOWY TARG 2009”. Honorowy patronat nad zawodami objął Marek Fryźlewicz Burmistrz Miasta.


Bardzo dobra promocja imprezy zaowocowała przyjazdem zawodników z Tarnowa, Zakopanego i okolicznych miejscowości. Zawodnicy startowali parami, każdy na zaprezentowanie swoich umiejętności miał 1,5 minuty. Formułą zawodów był „Jam”, podczas którego sędziowie przyznawali punkty za każdy przejazd. Drogą eliminacji do półfinałów wyłoniono 12 zawodników, a kolejno do finałów 8 najlepszych. Tę konkurencję wygrał Piotr Tarsia z Tarnowa, na kolejnych pozycjach uplasowali się Marcin Gocał, Andrzej Podsiadło, Maciej Rzankowski z Zakopanego. Najlepszym nowotarżaninem okazał się szesnastoletni Adam Topór. Kolejną częścią zmagań był „Best Trick” Startujący w ciągu 20 minut starali się wykonać jak najtrudniejszą ewolucję. Wybór był trudny, ale w drodze głosowania samych zawodników wybrano trick Michała Ciasia z Nowego Targu, który wykonał front side big spin boardslide na łamanej rurce. Łącznie w zawodach wystartowało 26 zawodników. Nagrody finalistom wręczył Burmistrz Marek Fryźlewicz.
Organizatorami imprezy byli Nogi Węża Production, Skate Shop True Life oraz Wydział Infrastruktury i Promocji nowotarskiego Urzędu Miasta.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.