Nowy Targ
Sport
Podsumowanie sezonu motocyklowego
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Nowotarski Auto-Moto-Klub „Gorce” podsumował uroczyście tegoroczny sezon. Jest się z czego cieszyć, ponieważ oprócz światowych sukcesów pochodzącego z Nowego Targu motocyklisty Tadeusza Błażusiaka, również inni zawodnicy odnoszą sukcesy. AMK „Gorce” znów okazał się najlepszym klubem w Polsce.
- Jest to dla mnie zaszczyt, że mogę być na takiej uroczystości i dowiadywać się o waszych licznych, a można powiedzieć już tradycyjnych sukcesach – powiedział zaproszony na podsumowanie Burmistrz Marek Fryźlewicz, który wcześniej żartował z zawodnikami, że tytuł Mistrza Polski powinien zostać nadany AMK na jakiś dłuższy okres. - Serdecznie gratuluję tych sukcesów, a także tego co u was jest zauważalne, a czego brakuje innym stowarzyszeniom: tej dobrej organizacji, wielu przyjaciół i tego że o nich pamiętacie. To nieraz drobne gesty, ale buduje dobry klimat wokół dyscypliny, wokół klubu, prezesa i zarządu. Zawsze wiadomo, że jeśli AMK organizuje imprezę, to wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – podkreślił z uznaniem Burmistrz.
- Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł - Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł



