PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2013 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Sport

„Trójka” kocha rowery

Piątek, 27 września 2013 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

„Trójka” kocha roweryCała szkoła brała udział w piątkowej akcji „Kocham Rower” zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 3 im. bł. Jana Pawła II. W różnych konkursach związanych z jednośladami brali udział uczniowie wszystkich klas, a ci starsi, w sile około stu czwarto- piąto- i szóstoklasistów wzięli udział w zawodach o mistrzostwo SP 3 w Pierwszym Jesiennym Wyścigu Kolarskim.


Trasa wyścigu wiodła spod szkoły do Stacji Ratunkowej GOPR na Długiej Polanie. Obydwie tury wyścigu – chłopięcą i dziewczęcą – zabezpieczały Policja, Straż Miejska i Ochotnicza Straż Pożarna. Zapewniona była także obsługa medyczna. Organizatorzy znaleźli sponsorów na moc nagród, które w formie światełek odblaskowych były rozdawane, natomiast te cenniejsze były wręczane zwycięzcom poszczególnych konkursów i kategorii wyścigu kolarskiego, a także losowane.

Wyniki Pierwszego Jesiennego Wyścigu Kolarskiego:

Dziewczęta:

1. Ania Wróbel VIa 2. Justyna Hochorowska VIa 3. Klaudia Pękala VIb

1. Asia Wrzaszczak Va 2. Andżelika Suska Va 3. Partycja Widełka Vb

1. Justyna Suska IVb 2. Oliwia Mirga IVb 3. Maria Kuros IVa

Chłopcy:

1. Arek Bryniarski VIa 2. Hubert Truty VIb 3. Wojtek Głodek VIa

1. Mikołaj Guzik Va 2. Henryk Chrobak Vb 3. Mikołaj Truty Vb

1. Tobiasz Nosidlak IVa 2. Piotr Zaremba IVa 3. Michał Blańda IVa

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.