PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Łyżwiarze szybcy Olimpiad Specjalnych na nowotarskim lodowisku

Sobota, 15 marca 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

Łyżwiarze szybcy Olimpiad Specjalnych na nowotarskim lodowiskuNowotarska Miejska Hala Lodowa gościła uczestników preeliminacji IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych. Zawody zorganizował świętokrzyski oddział stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska. Główną działalnością tego stowarzyszenia jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przy okazji wizyty specjalnych gości w Nowym Targu warto wspomnieć, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy pracownicy Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji systemem gospodarczym, w ramach bieżących wydatków ZGZiR znacznie poprawili wygląd MHL.


Pomalowali ściany i barierki wewnątrz lodowiska, wymienili stolarkę okienną w sali VIP, pomalowali drzwi wejściowe do hali oraz pomieszczenia kasowe na miejskie barwy, będące jednocześnie barwami MMKS Podhale, czyli na niebieski, żółty i czerwony.

Na lodowisku wykonany został również remont korytarza szatniowego (malowanie ścian, wymiana stolarki drzwiowej, czyszczenie wykładziny, montaż nowych listew podłogowych), remont i malowanie schodów wejściowych do MHL wraz z tarasami. We wschodniej części hali funkcjonuje  odremontowana siłownia.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.