Nowy Targ
Sport
Nowotarskie hokeistki integrowały się ze Słowaczkami
Poniedziałek, 24 marca 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej
Cztery zgrupowania, nowy sprzęt oraz poradnik dla zawodniczek jak unikać marginalizowania żeńskiego sportu łącząc karierę zawodniczą z obowiązkami domowymi były elementami polsko-słowackiego projektu obejmującego polskie i słowackie hokeistki i unihokeistki. W Białym Dunajcu wspólną konferencją podsumowano dziesięciomiesięczny projekt. Jednym z zaproszonych gości była Marta Zawadzka, członek Zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie zajmująca się m.in. właśnie żeńskim hokejem.
- Miasto Nowy Targ bardzo pomaga żeńskiemu hokejowi. Chciałabym żeby inne miasta brały przykład z waszego samorządu – powiedziała wywołując na sali brawa pod adresem obecnego na konferencji Burmistrza Marka Fryźlewicza.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bańka choinkowa III
Bańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm. 16 zł - Okładka na zeszyt III
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...30 zł - Wisiorek "Sopel"
Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm. 60 zł



