PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2014 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Nowy Targ

Sport

„Podhale” awans do czwartej ligi

Poniedziałek, 23 czerwca 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

„Podhale” awans do czwartej ligiOstatnie spotkanie V ligi w tym sezonie piłkarskim było okazją do oficjalnych uroczystości, gratulacji i medali dla Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego „Podhale” za awans do czwartej ligi. – Liczymy na powrót do trzeciej, bo przecież nowotarscy piłkarze występowali już w trzeciej lidze – gratulował Zastępca Burmistrza Nowego Targu Eugeniusz Zajączkowski. Miasto ze swojej strony będzie wszystko robić, żeby wspierać tę dyscyplinę. Nie musimy tutaj niczego udowadniać, bo modernizacja stadionu im. Piłsudskiego jest najlepszym tego dowodem – powiedział Wiceburmistrz Zajączkowski gratulując piłkarzom i dziękując za sukces i za promocję Miasta.


- Myślę że będzie się on przyczyniać do waszego rozwoju i do awansu na wyższe szczeble rozgrywek aż się boję do jakiego stopnia, bo to jest również zobowiązanie dla miasta – zażartował składając życzenia.

Modernizacja stadionu im. Józefa Piłsudskiego, która zakończy się w tym roku obejmuje poza infrastrukturą dla innych dyscyplin sportu również przebudowę boiska głównego do piłki nożnej o wymiarach 65x105 m, trybuny - w miejscu istniejących trybun ziemnych budowane są nowe częściowo zadaszone trybuny dla ok.730 osób. Powstał już także budynek szatniowo-administracyjny – usytuowany od strony wschodniej boiska dwukondygnacyjny budynek szatniowo-administracyjny z częścią gospodarczą. Na parterze zlokalizowano zespoły szatniowe dla seniorów, dla juniorów oraz sędziów, a także odnowę biologiczną, salę ćwiczeń(siłownię) oraz barek. Na piętrze biura, pomieszczenia dla organizatorów i dziennikarzy oraz pokoje gościnne z zapleczem. Termin zakończenia prac to 30 września.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    130 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...
    40 zł
  • Spinka góralska IXSpinka góralska IXMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.