PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2016 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Sport

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w Piłce Nożnej

Środa, 18 maja 2016 r.
Autor: Joanna Kaleta

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w Piłce NożnejNajmłodsza grupa zawodników – piłkarze ze Szkół Podstawowych spotkali się na stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu i zmierzyli nie tylko z przeciwnikami ale również z wyjątkowo niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, które dziś zaskoczyły wszystkich. Rozegrano trzy mecze. 1 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu, 2 miejsce Szkoła Podstawowa w Ponicach, 3 miejsce Szkoła Podstawowa w Tylmanowej – Zawodzie. W zwycięskiej drużynie prowadzonej przez Rafała Adamczyka zagrali: Szymon Aksamit, Krzysztof Brysławski, Damian Budz, Jakub Gabryś, Jakub Jąkała, Kacper Korczak, Kacper Maciaś, Krzysztof Maciaś, Miłosz Patora, Piotr Petryla, Łukasz Sięka oraz Michał Szafraniec.


Najlepszymi zawodnikami zawodów wybrano obok Kacpra Korczaka ze zwycięskiej drużyny, również Huberta Kozaka z SP w Ponicach  i Huberta Michałczaka z SP w Tylmanowej – Zawodzie. Sędzią głównym spotkania był Adam Dudek, zmaganiom młodych sportowców przyglądał się również hokeista Patryk Wronka, który w tym roku został wybrany najlepszym napastnikiem Mistrzostw Świata Dywizji IA, razem z Dyrektorem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu – Tadeuszem Watychą , Adamem Dudkiem i Stanisławem Mrowcą wręczył on zwycięzcom i najlepszym zawodnikom pamiątkowe medale i puchary.    

Komunikat nr 44
z zawodów sportowych organizowanych przez
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

• Nazwa zawodów: Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w piłce nożnej chłopców
• Termin i miejsce: 17. 05. 2016 r. Nowy Targ – Stadion im. J. Piłsudskiego

• Uczestnicy: 
a SP nr 2 Nowy Targ  
b SP Ponice
c SP 

• Podział na grupy: Każdy z każdym
   
• Wyniki techniczne
1. SP Ponice –SP nr 2 Nowy Targ  1:2
2. SP Ponice –SP Tylmanowa – Zawodzie 2:1
3. SP nr 2 Nowy Targ  –SP Tylmanowa – Zawodzie 1:1

• Klasyfikacja końcowa 

1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu
2. miejsce Szkoła Podstawowa w Ponicach
3. miejsce Szkoła Podstawowa  w Tylmanowej – Zawodzie

4. Skład zwycięskiego zespołu:
1. Szymon Aksamit
2. Krzysztof Brysławski
3. Damian Budz
4. Jakub Gabryś
5. Jakub Jąkała
6. Kacper Korczak
7. Kacper Maciaś
8. Krzysztof Maciaś
9. Miłosz Patora
10. Piotr Petryla
11. Łukasz Sięka
12. Michał Szafraniec

Opiekun zwycięskiego zespołu: Rafał Adamczyk
• Najlepsi zawodnicy zawodów: Kacper Korczak z SP nr 2 w Nowym Targu, Hubert Kozak z SP w Ponicach  i Hubert Michałczak z SP w Tylmanowej – Zawodzie 

• Sędzia główny: Adam Dudek 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.