Nowy Targ
Sport
Natalia Gasienica-Wawrytko na 2 miejscu w XXII Regatach o Puchar Prezydenta Krakowa
Autor: Piotr Urzędowski
Na zalewie Bagry Wielkie w Krakowie odbyły się ogólnopolskie żeglarskie regaty sportowe w klasie Optimist zaliczane do Pucharu Polski. Dla zawodników z Małopolski była to również trzecia eliminacja do Kadry Wojewódzkiej Młodzików na rok 2022. Przeprowadzono 5 wyścigów w sprzyjających warunkach- było ciepło, wiał wiatr o sile 3-5 m/s. W regatach wzięło udział 75 zawodników. Klub Sportowy Wiaterni wspierany przez ZEW Niedzica S.A. i Urząd Miasta Nowy Targ reprezentowało 6 zawodników.
Świetnie żeglowały Natalia Gąsienica-Wawrytko, która zdobyła puchar za zajęcia drugiego miejsca, oraz Nadia Wielkiewicz, która zajęła miejsce piąte. Dobre miejsca wśród chłopców zajęli Ignacy Jankowski 10, Rafał Bednar 14, Wiktor Wielkiewicz 20, Maciej Janowiak 31.
- Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł - Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł
Natalia Gasienica-Wawrytko na 2 miejscu w XXII Regatach o Puchar Prezydenta KrakowaAutor zdjęć: Piotr Urzędowskiobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 8



