PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Wzorcowy Urząd Miasta

Piątek, 9 lipca 2010 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik - UM Nowy Targ

Wzorcowy Urząd MiastaUrząd Miasta w Nowym Targu został laureatem konkursu „Wzorcowy Urząd w Małopolsce” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz FDRL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji. Podczas uroczystej sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego w Krakowie dyplom i nagrodę odebrał Zastępca Burmistrza Eugeniusz Zajączkowski.


Kapituła konkursu doceniła zastosowanie modelu Wspólnej Metody Oceny (CAF – Common Assessment Network) w doskonaleniu jakości usług publicznych w naszym Urzędzie na przykładzie jednego z działań doskonalących – opracowania „Przewodnika dla nowo zatrudnionego urzędnika”. Przewodnik pisany z myślą osobach rozpoczynających pracę na stanowiskach urzędniczych lub staż w Urzędzie jest równocześnie broszurą, w której także doświadczony urzędnik znajdzie standardy zachowań mających duży wpływ na jakość usług świadczonych na rzecz klientów – głównie mieszkańców Miasta.
Rozwiązanie jest konsekwencją udziału miasta w projekcie „Program doskonalenia jakości usług publicznych z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie” finansowanego z unijnego programu „Kapitał ludzki”.
- Zgłosiliśmy do konkursu to jedno rozwiązanie, ale działań w trakcie wdrażania metody CAF było aż trzydzieści pięć – podkreśliła w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej Sekretarz Miasta Stanisława Szołtysek. Poinformowała również o rekomendacji dla Urzędu Miasta do otrzymania certyfikatu ISO po przejściu audytu certyfikującego. Certyfikat ów zostanie wręczony Burmistrzowi Markowi Fryźlewiczowi prawdopodobnie podczas wrześniowej, uroczystej sesji Rady Miasta.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł
  • Wisiorek "Sopel"Wisiorek "Sopel"Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm.
    60 zł
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    40 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.