Nowy Targ
Wiadomości
Miss Małopolski wybrana
Autor: Piotr Rayski-Pawlik - UM Nowy Targ
Dwudziestoletnia Agnieszka Kościelniak ze Spytkowic została wybrana Miss Polonia Małopolski. Podczas czwartkowej wieczornej gali w restauracji „Góralsko Strawa” w Nowym Targu jury konkursu wybierając spośród piętnastu kandydatek z całego województwa uznało, że najpiękniejsza jest właśnie góralka, wybrana w lutym na Miss Polonia Podhala.
- Nowy Targ to świetne miejsce dla pięknych dziewcząt – zachwalał podczas gali nasze miasto Burmistrz Marek Fryźlewicz, który wybory Miss Polonia Małopolski objął honorowym patronatem i ufundował drobne upominki dla najpiękniejszych. Pierwszą wicemiss została Aneta Bartusiak z Muszyny, zaś drugą – Justyna Kraszewska z Nowego Sącza. Wszystkie trzy zakwalifikowały się do ćwierćfinałów wyborów Miss Polonia.
Agnieszka Kościelniak jest studentką Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu. Interesuje się tańcem, muzyką i fotomodelingiem.
- Torebka filcowa VII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...160 zł - Aniołek mały III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa. 10 zł - BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...40 zł
Miss Małopolski wybranaAutor zdjęć: Piotr Rayski-Pawlik - UM Nowy Targobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 3



