PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Powstaje informator o organizacjach pozarządowych

Środa, 1 września 2010 r.
Autor: MOK Nowy Targ

Powstaje informator o organizacjach pozarządowychW ramach projektu „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010”, który zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, powstaje bezpłatna publikacja „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego”.


Publikacja ma charakter otwarty i adresowana jest do wszystkich organizacji (stowarzyszeń, fundacji, związków) z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego. Będzie zawierać aktualne dane teleadresowe oraz informacje o działalności poszczególnych organizacji pozarządowych.
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza przedstawicieli poszczególnych organizacji do zgłoszeń na specjalnie przygotowanym arkuszu do 20 września 2010 roku. Udział w publikacji jest bezpłatny (zapewniamy skład oraz wydruk), a promocja organizacji gwarantowana! Oprócz wydawnictwa broszurowego przygotujemy także wersję elektroniczną.

Dodatkowo w ramach projektu „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010” min.:
• plebiscyt „Aktywny 2010”;
• konkurs „Nowotarski Dobroczyńca 2010”;
• konkurs na esej dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych;
• wystawa fotograficzna „Wolontariat – a jednak się kręci 2010”
• stoiska organizacji pozarządowych
Szczegóły na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu www.mok.nowytarg.pl w zakładce „działalność – nowotarski dzień wolontariusza”.


Publikacja „Informator 2010. Organizacje pozarządowe
z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego”
Regulamin

1. Wydawcą publikacji „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
2. Publikacja ma na celu:
• wskazanie, przedstawienie i zaprezentowanie organizacji pozarządowych;
• ułatwienie społecznego zaangażowania mieszkańcom;
• promocję organizacji pozarządowych.
3. Publikacja ma charakter otwarty i adresowana jest do wszystkich organizacji pozarządowych, instytucji czy jednostek trzeciego sektora z terenu miasta Nowego Targu oraz powiatu nowotarskiego.
4. To wyjątkowa szansa przedstawienia swojej organizacji, podania niezbędnych danych teleadresowych i ukazania zakresu działalności.
5. Udział w publikacji jest bezpłatny (zapewniamy skład oraz wydruk), a promocja organizacji gwarantowana! Oprócz wydawnictwa broszurowego przygotujemy także wersję elektroniczną.
6. Zgłoszeń organizacji pozarządowych należy dokonać na przygotowanym arkuszu, oraz dostarczyć na adres:
•   pocztowy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ + dopisek „Informator 2010”
•   e-mailowy: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl
•   lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
7. Ostateczny termin zgłoszeń organizacji upływa z dniem 20 września 2010 r.
8. Wszystkie zgłoszone organizacje zostaną zaproszone na promocję publikacji „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego”, która odbędzie się podczas obchodów Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2010 w dniu 6 grudnia 2010 roku.


Publikacja „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego” powstanie w ramach projektu „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010”. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VITorebka filcowa VITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.