PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Weź udział w projekcie „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010”

Czwartek, 9 września 2010 r.
Autor: AKS

Weź udział w projekcie „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010”Jeszcze tylko do 20 września masz szansę na bezpłatną promocję swojej organizacji pozarządowej! Chcesz podziękować swoim wolontariuszom, czy firmom i przedsiębiorcom wspomagającym w codziennym funkcjonowaniu? Chciałbyś pokazać działalność organizacji w Mieście i powiecie? Zależy ci na dobrym wizerunku swojej organizacji? Chcesz zyskać nowych członków, darczyńców czy wolontariuszy? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiadasz TAK, weź udział w projekcie „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010” - zachęca Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, który jest organizatorem projektu.


Do 20 września można:
• zgłosić wolontariusza, bądź grupę wolontariuszy do plebiscytu „Aktywny 2010”. Jury wybierze 5 finalistów, o których zrealizujemy krótki film. A następnie przez cały listopad będziesz mógł oddać głos na swego faworyta.
• zgłosić firmę, przedsiębiorcę do udziału w konkursie „Nowotarski dobroczyńca 2010”, by w ten sposób podziękować im za wsparcie.
• zgłosić swoją organizację do publikacji „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego” zawierającej aktualne dane teleadresowe, nr KRS, oraz informacje o działalności, sukcesach, planach organizacji. Przygotujemy bezpłatną wersję broszurową oraz wersję elektroniczną. To doskonały sposób kontaktu z mieszkańcami naszego regionu.
• zgłosić swoją organizację do wystawy fotograficznej „Wolontariat – a jednak się kręci 2010” przedstawiającej codzienną działalność w organizacjach – niech was zobaczą!

Zgłoszenie kosztuje tylko 10 minut – wypełnij prosty arkusz zgłoszeniowy! Szczegóły na stronie internetowej: www.mok.nowytarg.pl

Organizatorem projektu „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Zagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiZagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Stanisław...
    25 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.