PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Uroczysta Sesja

Niedziela, 31 października 2010 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Uroczysta Sesja28 października w Budynku Administracyjnym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im Jana Pawła II w Nowym Targu odbyła się ostatnia, uroczysta 55 sesja III Kadencji Rady Powiatu Nowotarskiego. W pierwszej Części posiedzenia Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber oraz Przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego Jan Krzak uroczyście wręczyli Kazimierzowi Wolskiemu Medal Zasłużony dla Podhala, który nadała mu Kapituła Honorowa 30 września 2010 roku. Druga część posiedzenia poświęcona była podsumowaniu pracy Rady w ostatniej Kadencji.


Przewodniczący każdej z 7 Komisji zabrali głos, by przedstawić podsumowanie swojej działalności. Mieli okazję pochwalić się osiągnięciami, podziękować współpracownikom, podkreślając przy tym że zawsze jest jeszcze wiele do zrobienia.

Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Bogusław Waksmundzki przedstawił multimedialną prezentację osiągnięć w dziedzinie inwestycji, na której można było zobaczyć jak pod wpływem dotacji unijnych zmieniały się Szkoły i powstawały nowoczesne Sale Gimnastyczne.

Na zakończenie wręczono podziękowania dla wszystkich Radnych Powiatu Nowotarskiego, Naczelników wydziałów Starostwa Powiatowego, oraz dyrektorów Jednostek Powiatowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.