Nowy Targ
Wiadomości
Dzień Pracownika Socjalnego
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Pracownice nowotarskiego Ośrodka Pomocy Społecznej obchodziły 18 listopada Dzień Pracownika Socjalnego. W restauracji „Kaprys” otrzymały one od Burmistrza Marka Fryźlewicza listy gratulacyjne oraz – przedpremierowo – książki kucharskie, które mialy być promowane wieczorem i miejskie kalendarze na 2011 rok.
- Wasza pomoc jest może mało widoczna i mało medialna, ale bardzo potrzebna – powiedział Burmistrz dziękując pracownicom OPS za ich zaangażowanie.
– Pewnie najlepiej wiedzą o tym wasi podopieczni, którzy tą pomoc otrzymują. Niektórzy traktują samorząd jako firmę, gdzie się patrzy na przychód, wydatki, bilans i najlepiej żeby był zysk. Nie wystarczy budować, trzeba jeszcze pomagać ludziom i to pomagać w sposób sensowny, a to się dzieje właśnie dzięki paniom – dodał w podziękowaniach.
- Spinka góralska XVIII
Metalowa średnia spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Naszyjnik "Wielokrzyż"
Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...100 zł - Ludowe etui na telefon II
Ludowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm 25 zł



