Nowy Targ
Wiadomości
Zbiórka przedmiotów na rzecz XIX Finału WOŚP
Autor: AKS
Akcja Serca i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizują zbiórkę przedmiotów na rzecz XIX Finału WOŚP w dniu 9 stycznia 2011 roku. Kwoty uzyskane podczas Finału ze sprzedaży swoich przedmiotów właściciele przekażą na rzecz Fundacji.
- Liczymy na państwa pomysłowość, ale przydać może się dosłownie wszystko: od książek, drobnej biżuterii, fotografii, czy obrazów, poprzez rękodzieło i przedmioty związane z hokejem na lodzie, aż do spotkania z lokalnym "vipem", przejazdu zabytkowym samochodem, uroczej kolacji w restauracji. Oryginalność mile widziana - apelują organizatorzy.
Przedmioty przeznaczone na sprzedaż można przynosić (bądź zgłaszać w przypadku tych nietypowych) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu do środy 5 stycznia 2011 roku włącznie (sekretariat MOK, godz. 8-16, tel. 18 266 32 41).
- Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł - Torebka filcowa I
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Torebka filcowa XII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok. 35...160 zł



