PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Siema! Nowy Targ zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Środa, 12 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

Siema! Nowy Targ zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!Za nami XIX finał WOŚP. W niedzielę kwestowały dla nas 133 osoby (oj dało się ich zauważyć) oraz zorganizowaliśmy plenerową imprezę na nowotarskim rynku (kto nie był, niech żałuje). Dziękujemy wszystkim którzy przekazali choć najmniejszy datek. A ile w tym roku zebraliśmy? Mamy już 60.000 zł, ale ciągle Bank PeKaO SA liczy dla nas puszki. Jak tylko otrzymamy ostateczną kwotę z banku przekażemy szczegółową informację. Ale rekord padnie! - informują organizatorzy WOŚP w Nowym Targu.


Z licytacji zebraliśmy już blisko 2700zł. Z najciekawszych wyników warto wspomnieć: obraz Gabriela Wolskiego „Drogowskaz” za 220 zł; zestaw Burmistrza Miasta Nowego Targu za 170 zł (a wrzucone do puszki 200zł); książka „Przystanek Woodstock” z autografem Jurka Owsiaka za 165zł; spotkanie z Agnieszką Kościelniak I Wicemiss Polonia 2010 za 100zł; oficjalna koszulka Ligi Mistrzów drużyny Feyenoord Rotterdam za 100zł; czy zdjęcie z autografem Agnieszki Kościelniak I Wicemiss Polonia 2010 za 100zł.

I jeszcze bardzo ważna sprawa od której powinniśmy zacząć – serdeczne podziękowania dla wszystkich kwestujących wolontariuszy.

W tym roku zagraliśmy dzięki:

Organizatorzy:

Akcja Serca

Urząd Miasta Nowy Targ

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Współpraca:

Powiatowa Komenda Straży Pożarnej, Powiatowa Komenda Policji, Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji, Straż Miejska

Sponsorzy:

Społem Nowy Targ

Arkadia Rafał Juszczak

X- team sport

Visualweb.pl

Firma Steskal- Zbigniewa Steskala

FH S.j.Piekarnia Trzcińscy

Restauracja „Kaprys”s.c. „U Romka” pp.Łukaszczyków

Firma Handlowo-Produkcyjna Janas Sp.J., Zakłady Mięsne

HURTOWNIA SMAK Eugeniusz Jarocki S.J.

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Markpol-Bis. Agata Sobczak/dekoracje/

Cukiernia Sc Duda

"Markpol" Firma Produkcyjno-Handlowa Stanisław Piątek

Metalic s.j./skup złomu/

Smith & Schmidt Szkoła Języków Obcych

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Torebka filcowa XVITorebka filcowa XVITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
    70 zł
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.