PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Szansa na aktywność - Program aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców miasta Nowy Targ

Czwartek, 13 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

W związku z realizacją projektu systemowego pt: „Szansa na aktywność. Program aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców miasta Nowy Targ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu ul. Kościuszki 8 ogłasza nabór osób chętnych do uczestnictwa w w/w projekcie.


Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 17.01.2011r. o godz. 13:00 w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Kościuszki 8, piętro I, pokój nr 4.

Celem projektu jest aktywizacja społeczno-zawodowa osób i rodzin w wieku aktywności zawodowej od 20-65 lat, będących klientami Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zorganizowane zostaną różne formy wsparcia psychologicznego i terapeutycznego. Przeprowadzimy szkolenia zawodowe dla uczestników projektu w zależności od potrzeb. Będzie można skorzystać z doradztwa zawodowego, a także uzyskać skierowanie i sfinansowanie badań specjalistycznych niezbędnych do podjęcia pracy.

Rodziny, w których występują problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz bezradność w prowadzeniu gospodarstwa domowego będą miały również możliwość wyjazdów rodzinnych mających na celu integrację rodzin poprzez trening kompetencji i umiejętności wychowawczych.

Zapraszamy do udziału w w./wym. projekcie osoby bezrobotne, niepracujące lub pracujące.

Kontakt: Biuro Projektu: OPS w Nowym Targu, ul. Kościuszki 8, Tel: 18-266-25-93.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VITorebka filcowa VITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.