PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Szansa na aktywność - Program aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców miasta Nowy Targ

Czwartek, 13 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

W związku z realizacją projektu systemowego pt: „Szansa na aktywność. Program aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców miasta Nowy Targ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu ul. Kościuszki 8 ogłasza nabór osób chętnych do uczestnictwa w w/w projekcie.


Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 17.01.2011r. o godz. 13:00 w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Kościuszki 8, piętro I, pokój nr 4.

Celem projektu jest aktywizacja społeczno-zawodowa osób i rodzin w wieku aktywności zawodowej od 20-65 lat, będących klientami Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zorganizowane zostaną różne formy wsparcia psychologicznego i terapeutycznego. Przeprowadzimy szkolenia zawodowe dla uczestników projektu w zależności od potrzeb. Będzie można skorzystać z doradztwa zawodowego, a także uzyskać skierowanie i sfinansowanie badań specjalistycznych niezbędnych do podjęcia pracy.

Rodziny, w których występują problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz bezradność w prowadzeniu gospodarstwa domowego będą miały również możliwość wyjazdów rodzinnych mających na celu integrację rodzin poprzez trening kompetencji i umiejętności wychowawczych.

Zapraszamy do udziału w w./wym. projekcie osoby bezrobotne, niepracujące lub pracujące.

Kontakt: Biuro Projektu: OPS w Nowym Targu, ul. Kościuszki 8, Tel: 18-266-25-93.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kropla miodu"Naszyjnik "Kropla miodu"Naszyjnik z nieregularnych koralików  - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 
    85 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.