Nowy Targ
Wiadomości
Kolęda w Urzędzie Miasta
Piątek, 28 stycznia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Proboszcz parafii św. Katarzyny ks. Marian Wanat oraz proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat Stanisław Strojek przybyli we środę do Urzędu Miasta z wizytą duszpasterską – kolędą.
Po modlitwie i poświęceniu gabinetów Burmistrzów księża odbyli krótką rozmowę z Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem, jego Zastępcami Eugeniuszem Zajączkowskim i Janem Kolasą oraz z Panią Sekretarz Stanisławą Szołtysek, Skarbnikiem Łukaszem Dłubaczem i Przewodniczącym Rady Miasta Michałem Glonkiem.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę VIII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Korale folkowe II
Korale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm. 70 zł - Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł
Galerie zdjęć:



