Nowy Targ
Wiadomości
Kolęda w Urzędzie Miasta
Piątek, 28 stycznia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Proboszcz parafii św. Katarzyny ks. Marian Wanat oraz proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat Stanisław Strojek przybyli we środę do Urzędu Miasta z wizytą duszpasterską – kolędą.
Po modlitwie i poświęceniu gabinetów Burmistrzów księża odbyli krótką rozmowę z Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem, jego Zastępcami Eugeniuszem Zajączkowskim i Janem Kolasą oraz z Panią Sekretarz Stanisławą Szołtysek, Skarbnikiem Łukaszem Dłubaczem i Przewodniczącym Rady Miasta Michałem Glonkiem.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Turkoza"
Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...175 zł - Aniołek duży V
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Naszyjnik "Porzeczki"
Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...65 zł
Galerie zdjęć:



