Nowy Targ
Wiadomości
Kolęda w Urzędzie Miasta
Piątek, 28 stycznia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Proboszcz parafii św. Katarzyny ks. Marian Wanat oraz proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat Stanisław Strojek przybyli we środę do Urzędu Miasta z wizytą duszpasterską – kolędą.
Po modlitwie i poświęceniu gabinetów Burmistrzów księża odbyli krótką rozmowę z Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem, jego Zastępcami Eugeniuszem Zajączkowskim i Janem Kolasą oraz z Panią Sekretarz Stanisławą Szołtysek, Skarbnikiem Łukaszem Dłubaczem i Przewodniczącym Rady Miasta Michałem Glonkiem.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Okładka na zeszyt III
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...30 zł - Aniołek duży V
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł
Galerie zdjęć:



