Nowy Targ
Wiadomości
Kolęda w Urzędzie Miasta
Piątek, 28 stycznia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Proboszcz parafii św. Katarzyny ks. Marian Wanat oraz proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat Stanisław Strojek przybyli we środę do Urzędu Miasta z wizytą duszpasterską – kolędą.
Po modlitwie i poświęceniu gabinetów Burmistrzów księża odbyli krótką rozmowę z Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem, jego Zastępcami Eugeniuszem Zajączkowskim i Janem Kolasą oraz z Panią Sekretarz Stanisławą Szołtysek, Skarbnikiem Łukaszem Dłubaczem i Przewodniczącym Rady Miasta Michałem Glonkiem.
Zobacz w naszym sklepie:
- Sakiewka II
Sakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł - Grafika Folk w ramce IX
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Podkładki korkowe Folk
Podkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...25 zł
Galerie zdjęć:



