Nowy Targ
Wiadomości
Kolęda w Urzędzie Miasta
Piątek, 28 stycznia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Proboszcz parafii św. Katarzyny ks. Marian Wanat oraz proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. prałat Stanisław Strojek przybyli we środę do Urzędu Miasta z wizytą duszpasterską – kolędą.
Po modlitwie i poświęceniu gabinetów Burmistrzów księża odbyli krótką rozmowę z Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem, jego Zastępcami Eugeniuszem Zajączkowskim i Janem Kolasą oraz z Panią Sekretarz Stanisławą Szołtysek, Skarbnikiem Łukaszem Dłubaczem i Przewodniczącym Rady Miasta Michałem Glonkiem.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Ogródek 5"
Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm 30 zł - Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł - Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł
Galerie zdjęć:



