PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Lepszy dostęp do porad okulistycznych na Podhalu

Poniedziałek, 31 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

Lepszy dostęp do porad okulistycznych na PodhaluOd początku stycznia Nowy Targ ma nową poradnię okulistyczną działająca w ramach kontraktu z NFZ. Poradnię uruchomił NZOZ OKO-TEST Diagnostyka i Chirurgia Oka. Placówka udziela specjalistycznych porad ambulatoryjnych z zakresu okulistyki w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.


Oznacza to, że każdy Pacjent zainteresowany skorzystaniem z usług lekarzy specjalistów zatrudnionych w placówce może, po uprzednim uzgodnieniu terminu i zarejestrowaniu się, bezpłatnie przebadać wzrok przy użyciu najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej.

Poradnia okulistyczna mieści się przy ul. Wojska Polskiego 14 w Nowym Targu i jest po Okulistycznym Oddziale Chirurgii Jednego Dnia (działa on przy Podhalańskim Specjalistycznym Szpitalu im. Jana Pawła II) kolejną filią NZOZ „OKO - TEST" w Nowym Targu.

Firma wzięła udział w konkursie ofert na świadczenie usług medycznych w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej w zakresie specjalistycznych porad okulistycznych. Oferta NZOZ „Oko-Test” spełniła szereg bardzo surowych kryteriów konkursowych, zarówno tych dotyczących umiejętności i wiedzy personelu, jak i jakości sprzętu diagnostycznego.

- Bardzo cieszymy się, że nasza oferta spotkała się uznaniem Komisji Konkursowej MOW NFZ. Doceniono naszą ciężką pracę i starania o coraz wyższy poziom świadczonych przez nas usług medycznych, a to oznacza, że w roku 2011 i przez trzy następne lata będziemy mogli udzielać mieszkańcom Podhala bezpłatnych porad w ramach systemu Powszechnego Ubezpieczenia Zdrowotnego – mówi dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska, dyrektor medyczny NZOZ „Oko-Test”.

W celu zarejestrowania się i umówienia terminu wizyty wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Pacjenta w godzinach od 9.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku, tel.: 18 26 33 914.

Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej www.okotest.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.