PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Burmistrz Fryźlewicz również dziękował Małyszowi

Czwartek, 31 marca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Anna Karpiel-SembereckaBurmistrz Marek Fryźlewicz osobiście podziękował w imieniu mieszkańców Nowego Targu kończącemu karierę Adamowi Małyszowi. Była ku temu okazja po uroczystej sesji Rady Miasta Zakopanego, na której słynny skoczek odebrał honorowe obywatelstwo tego miasta.


Burmistrz co roku kibicował Małyszowi osobiście na Pucharach Świata w Zakopanem. Nowotarski samorząd współpracował też z samorządem Wisły w ramach Koalicji Marek Ziem Górskich, której Adam Małysz jest honorowym ambasadorem. Burmistrz Fryźlewicz biorąc autograf od ikony skoków narciarskich pozdrowił skoczka od całego Nowego Targu i uzyskał zapewnienie, że kiedy ten będzie się udawał do Zakopanego w sprawach dotyczących budowy swojego „szałasu” na Gładkiem, zaglądnie też i do naszego miasta.

Nowy Targ po cichu liczy na możliwość dochowania się następcy Małysza. Rok temu podczas Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem czwarte miejsce uzyskał obecny członek kadry narodowej A, nowotarżanin Dawid Kubacki.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...
    35 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.