Nowy Targ
Wiadomości
Modernizacja MHL w partnerstwie publiczno-prywatnym?
Sobota, 21 maja 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Szansa dla Miejskiej Hali Lodowej. W ramach poszukiwań rozwiązania pozwalającego jak najszybciej i jak najskuteczniej wyremontować jeden z ważniejszych obiektów w mieście Burmistrz Marek Fryźlewicz rozpoczął rozmowy z inwestorami, którzy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego wzięliby udział w modernizacji nowotarskiego lodowiska.
Jednym z nich jest Firma Wolski, sponsor MMKS Podhale, która po rozmowach z Burmistrzem skierowała list intencyjny proponując przeprowadzenie doraźnych prac, a następnie opracowanie szczegółowego planu modernizacji. W związku z tym, że miasto poszukuje takiego inwestora, planowany jest przetarg na inwestowanie w Miejską Halę Lodową.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł - Okładka na zeszyt IV
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm. 30 zł - Naszyjnik "Wielokrzyż"
Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...100 zł



