PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Most już niemal w pełnej krasie

Piątek, 10 czerwca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikDobiega końca budowa mostu z Bałęzowego na Kowaniec. Kształt mostu jest już wyraźnie widoczny, wiadomo też jak będzie przebiegać droga od niego do ronda planowanego w miejsce dotychczasowego skrzyżowania. Budowę odwiedził Burmistrz Marek Fryźlewicz.


Na moście gotowe są już barierki odgradzające jezdnię od części dla pieszych i drogi dla rowerów, która wydzielona jest po wschodniej stronie mostu. Przygotowane do montażu są już barierki które będą montowane na krawędzi. Na moście jest już wylana nawierzchnia asfaltowa.

Dobiegają końca prace po północnej stronie mostku na potoku Kowaniec, który zostanie poszerzony. Jego wschodnia część będzie wchodzić w planowane rondo. Sama ulica Kowaniec zostanie nieco przesunięta w stronę potoku. W połowie czerwca planowanie jest przeniesienie robót na wspomnianym mostku z części północnej, na południową.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...
    145 zł
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    350 zł
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.