PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nagroda PAP dla najaktywniejszego samorządu

Czwartek, 30 czerwca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikSerwis samorządowy Polskiej Agencji Prasowej przyznał Miastu Nowy Targ dyplom „złotej aktywności” za zdobycie pierwszej nagrody w konkursie „Na wagę złota” organizowanym przez tę redakcję. Nagroda została przyznana Miastu jako najaktywniejszej jednostce samorządu terytorialnego w miesiącu maju.


Serwis samorządowy publikuje na stronach PAP informacje nadsyłane przez samorządy z całego kraju. Od pewnego czasu nagradza najbardziej aktywne w konkursie, którego patronem jest Mennica Państwowa, stąd do nadesłanego dyplomu i gratulacji dołączone zostało siedem „Denarów Szczęścia” wyprodukowanych przez Mennicę.

Polska Agencja Prasowa to największa agencja informacyjna w Polsce. Z jej serwisów informacyjnych korzystają wszystkie poważniejsze środki masowego przekazu, instytucje, urzędy, przedsiębiorstwa i inwestorzy. Oprócz informacji własnych zbieranych przez 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów w całej Polsce przekazuje również do polskich mediów informacje ze światowych agencji prasowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...
    50 zł
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.