Nowy Targ
Wiadomości
Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej – kolejna umowa
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Burmistrz Marek Fryźlewicz podpisał z PBI „Machnik” umowę na budowę odgałęzień od kanalizacji sanitarnej przy osiedlach: Kowaniec, Gazdy i Oleksówki. To kolejny etap realizacji unijnego projektu pn. „Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej w Nowym Targu” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013 w ramach działania 1.1 Gospodarka wodno- ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM priorytetu I- Gospodarka wodno – ściekowa.
Firma Krzysztofa Machnika z Mochnaczki zaoferowała w przetargu kwotę 184 321,65 złotych brutto. Przypomnijmy że cały projekt modernizacji gospodarki wodnej i ściekowej opiewa na 76.6 mln zł, a kwota unijnego dofinansowania to ponad 40.5 mln zł. Jest to największy projekt do tej pory realizowany przez miasto Nowy Targ.
- Poduszka brązowa II
Poduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm. 100 zł - Flakon szklany IV
Okrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm) 130 zł - Sakiewka IV
Sakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł



