Nowy Targ
Wiadomości
Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej – kolejna umowa
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Burmistrz Marek Fryźlewicz podpisał z PBI „Machnik” umowę na budowę odgałęzień od kanalizacji sanitarnej przy osiedlach: Kowaniec, Gazdy i Oleksówki. To kolejny etap realizacji unijnego projektu pn. „Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej w Nowym Targu” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013 w ramach działania 1.1 Gospodarka wodno- ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM priorytetu I- Gospodarka wodno – ściekowa.
Firma Krzysztofa Machnika z Mochnaczki zaoferowała w przetargu kwotę 184 321,65 złotych brutto. Przypomnijmy że cały projekt modernizacji gospodarki wodnej i ściekowej opiewa na 76.6 mln zł, a kwota unijnego dofinansowania to ponad 40.5 mln zł. Jest to największy projekt do tej pory realizowany przez miasto Nowy Targ.
- Obraz olejny Folk I
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...350 zł - Okładka na zeszyt IV
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm. 30 zł - Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



