Nowy Targ
Wiadomości
Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej – kolejna umowa
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Burmistrz Marek Fryźlewicz podpisał z PBI „Machnik” umowę na budowę odgałęzień od kanalizacji sanitarnej przy osiedlach: Kowaniec, Gazdy i Oleksówki. To kolejny etap realizacji unijnego projektu pn. „Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej w Nowym Targu” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013 w ramach działania 1.1 Gospodarka wodno- ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM priorytetu I- Gospodarka wodno – ściekowa.
Firma Krzysztofa Machnika z Mochnaczki zaoferowała w przetargu kwotę 184 321,65 złotych brutto. Przypomnijmy że cały projekt modernizacji gospodarki wodnej i ściekowej opiewa na 76.6 mln zł, a kwota unijnego dofinansowania to ponad 40.5 mln zł. Jest to największy projekt do tej pory realizowany przez miasto Nowy Targ.
- Portfel II
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki. Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...35 zł - Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



