PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Burmistrz Marek Fryźlewicz zasłużonym dla Policji

Czwartek, 28 lipca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikBurmistrz Marek Fryźlewicz został odznaczony Złotym Medalem Zasłużony dla Policji. Medal otrzymał z rąk insp. Mariusza Woźniczki, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z okazji środowych obchodów Święta Policji w komendzie powiatowej w Nowym Targu.


– Dziękuję i życzę samorządowców dotrzymujących słowa, bo sam wiem jak to czasem trudno – powiedział dziękując za odznaczenie i składając życzenia świętującym funkcjonariuszom.

Jak co roku Burmistrz przyznał także swoje nagrody policjantom wyróżniającym się w pracy dla poprawy bezpieczeństwa w Nowym Targu. W tym roku byli to asp. Mariusz Ciesielski, mł. asp. Radosław Kijak i mł. asp. Jerzy Kozieł.

Święto Policji było okazją do wręczenia odznaczeń resortowych i awansów. Wśród kilkudziesięciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu awansowanych w tym roku są m.in. Komendant Powiatowy, obecnie podinspektor Zbigniew Domalik, jego Zastępca młodszy inspektor Kazimierz Kania, Naczelnik Sekcji Prewencji podinsp. Robert Siemek oraz Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego komisarz Dariusz Bańka.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Ludowe etui na tablet IVLudowe etui na tablet IVLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.