Nowy Targ
Wiadomości
Burmistrz Marek Fryźlewicz zasłużonym dla Policji
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Burmistrz Marek Fryźlewicz został odznaczony Złotym Medalem Zasłużony dla Policji. Medal otrzymał z rąk insp. Mariusza Woźniczki, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z okazji środowych obchodów Święta Policji w komendzie powiatowej w Nowym Targu.
– Dziękuję i życzę samorządowców dotrzymujących słowa, bo sam wiem jak to czasem trudno – powiedział dziękując za odznaczenie i składając życzenia świętującym funkcjonariuszom.
Jak co roku Burmistrz przyznał także swoje nagrody policjantom wyróżniającym się w pracy dla poprawy bezpieczeństwa w Nowym Targu. W tym roku byli to asp. Mariusz Ciesielski, mł. asp. Radosław Kijak i mł. asp. Jerzy Kozieł.
Święto Policji było okazją do wręczenia odznaczeń resortowych i awansów. Wśród kilkudziesięciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu awansowanych w tym roku są m.in. Komendant Powiatowy, obecnie podinspektor Zbigniew Domalik, jego Zastępca młodszy inspektor Kazimierz Kania, Naczelnik Sekcji Prewencji podinsp. Robert Siemek oraz Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego komisarz Dariusz Bańka.
- Spinka góralska II
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm. 290 zł - Magnes Folk na lodówkę VI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł
Burmistrz Marek Fryźlewicz zasłużonym dla PolicjiAutor zdjęć: Piotr Rayski-Pawlikobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 2



