Nowy Targ
Wiadomości
Kolejna umowa na modernizację gospodarki wodnej i ściekowej
Autor: Marcin Jagła
Burmistrz Eugeniusz Zajączkowski podpisał z Zakładem Robót Sanitarnych i Budowlanych San-Bud Kaczor & Wszołek umowę na budowę odgałęzień od kanalizacji sanitarnej przy ulicy Kotlina oraz osiedlach Marfiana Góra, Zadział, Robów i Szuflów. Jest to kolejny etap realizacji unijnego projektu pn. "Modernizacja gospodarki wodnej i ściekowej w Nowym Targu" współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013 w ramach działania 1.1 Gospodarka wodno- ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM priorytetu I- Gospodarka wodno - ściekowa.
Firma San-Bud zaoferowała w przetargu kwotę 118.022,17 brutto. Przypomnijmy, że cały projekt modernizacji gospodarki wodnej i ściekowej opiewa na 76.6 mln zł, a kwota unijnego dofinansowania to ponad 40.5 mln zł. Jest to największy projekt do tej pory realizowany przez miasto Nowy Targ.
- Słownik biograficzny "Podhalanie" tom I
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom II
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł - Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł



