Nowy Targ
Wiadomości
Miasto kwitnie
Wtorek, 30 sierpnia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Przeprowadzone późną wiosną prace nad poprawą estetyki centrum miasta w postaci nasadzeń na trawnikach w Rynku, donicach i klombach (również na ul. Krzywej) obecnie dają barwny efekt. Kwitnące kwiaty przy ostatnich pogodnych dniach sprawiają, że centrum miasta, chociaż jeszcze nie zakończyła się jego rewitalizacja, a Rynek dopiero na nią czeka, wygląda barwnie.
Efekt prac tym bardziej cieszy, że doceniają je również Mieszkańcy dając tego wyraz w rozmowach z Burmistrzem, czy pracownikami Urzędu Miasta. O sprawdzającej się pod względem estetycznym polityce względem zieleni informowaliśmy już niedawno przy okazji kwitnących drzew na ul. Kolejowej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek duży III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Torebka filcowa XI
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...160 zł - „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł



