Nowy Targ
Wiadomości
Parking pod lodowiskiem już gotowy
Piątek, 23 września 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Firma „Kuros”, zwycięzca przetargu na budowę parkingu koło lodowiska zakończyła już prace i Urząd Miasta odebrał obiekt. Teraz parking czeka na pozwolenie na użytkowanie i w ciągu miesiąca powinien zostać otwarty dla kierowców.
Parking ma 114 miejsc i jest jednopoziomowy. Mimo starań nie udało się znaleźć podmiotu, który w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego podjąłby się budowy obiektu wielopoziomowego. Na inwestycję zdecydowało się więc miasto i za kwotę 747.216 zł parking został wybudowany.
Parking będzie płatny. Został już przy nim zainstalowany parkomat, który będzie sprzedawał bilety do umieszczenia za szybą samochodu.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł - Ludowe etui na tablet V
Ludowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Grafika Folk w ramce III
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł



