Nowy Targ
Wiadomości
Inauguracja studiów podyplomowych
Poniedziałek, 7 listopada 2011 r.
Autor: Jan Ciepliński
Autor: Jan Ciepliński
5 listopada w Nowym Targu odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych organizowanych przez Małopolskie Centrum Edukacji przy współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. Po wysłuchaniu Gaude Mater Polonia w wykonaniu chóru Adoramus, ponad 250 słuchaczy i przybyłych gości wysłuchało wykładu inauguracyjnego, który wygłosiła Prorektor WSHE prof. zw. dr hab. Katarzyna Ferenz.
O pozytywnych aspektach kształcenia nauczycieli w Nowym Targu przekonywał Dyrektor Gimnazjum nr 2 Karol Skrzypiec. Dziękował za zaufanie studentom – inicjator przedsięwzięcia, Dyrektor Małopolskiego Centrum Edukacji w Rabce-Zdroju dr inż. Rafał Leśniak.
Zobacz w naszym sklepie:
- Obraz olejny Folk III
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...300 zł - Okładka na zeszyt II
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...30 zł - Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł
Galerie zdjęć:



