PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Opłatek Podhalańskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Kulturalnego

Poniedziałek, 26 grudnia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikBurmistrz Marek Fryźlewicz wziął udział w spotkaniu opłatkowym Podhalańskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Kulturalnego działającego przy Prywatnych Szkołach Średnich im. prof. Jana Venuleta.


- Doceniam te wysiłki i zaangażowanie całej waszej społeczności szkolnej, od właścicieli, poprzez grono pedagogiczne, współpracowników, do uczniów. Jest to szkoła która mocno już wpisała się w krajobraz oświatowy miasta, jest rozpoznawalna, czego serdecznie gratuluję i życzę żeby ten rozwój nadal postępował – powiedział Burmistrz składając jednocześnie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Podhalańskie Stowarzyszenie Oświatowo Kulturalne realizuje wiele projektów edukacyjnych i kulturalnych, w które zaangażowani są uczniowie Prywatnych Szkół Średnich. Najbardziej rozpoznawalni w Nowym Targu są uczniowie klas mundurowych – czarne uniformy klas bezpieczeństwa publicznego i żołnierskie „plamiaki” klas wojskowych są często widywane na ulicach miasta. Właśnie uczniowie drugich klas „policyjnej” i wojskowej przygotowali na spotkanie opłatkowe przedstawienie jasełkowe.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.