Nowy Targ
Wiadomości
Opłatek z dyrektorami szkół
Poniedziałek, 26 grudnia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Jak co roku Burmistrz Marek Fryźlewicz spotkał się na tradycyjnym opłatku z dyrektorami szkół. W tym roku gospodarzem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 6. Zanim Burmistrz wraz z Zastępcami Eugeniuszem Zajączkowskim i Janem Kolasą, Skarbnikiem Łukaszem Dłubaczem, Panią Sekretarz Stanisławą Szołtysek, oraz z Naczelnikiem Wydziału Oświaty Januszem Stopką złożyli życzenia świąteczne wszystkim dyrektorom miejskich placówek przedszkolnych, szkolnych oraz gimnazjalnych, swój program artystyczny przedstawili uczniowie „szóstki”.
Zobacz w naszym sklepie:
- Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka Rybka
Zespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...40 zł - Spinka góralska XVII
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 18,5 cm. 350 zł - Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł
Galerie zdjęć:



