PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

„Szlakiem gwiazd” w Nowym Targu

Środa, 13 czerwca 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Marcin JagłaPiotr Cyrwus, znany aktor z Waksmunda, popularny dzięki roli Ryszarda Lubicza z telewizyjnego serialu „Klan” odwiedził Nowy Targ z ekipą programu „Szlakiem gwiazd”. Program prezentuje realizacje inwestycji unijnych w Polsce – już wykonane, lub w trakcie budowy. W naszym mieście filmowcy odwiedzili Rynek, halę sportową na Niwie i punkt informacyjny w ratuszu.


O inwestycjach z Piotrem Cyrwusem rozmawiał Zastępca Burmistrza Jan Kolasa. Opowiedział on o wszystkich programach unijnych prowadzonych w mieście. Nie tylko o rewitalizacji centrum miasta, ale również o rekordowym projekcie modernizacji gospodarki wodno-ściekowej, o programie wymiany taboru w ramach poprawy jakości komunikacji publicznej i wielu innych. 

Prowadzący odcinek aktor nieprzypadkowo został wybrany do zaprezentowania stolicy Podhala. Piotr Cyrwus chodził do nowotarskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego. Spontanicznie witał się z mieszkańcami miasta, którzy rozpoznawali w nim nie tylko „Rysia z Klanu” ale właśnie Piotra Cyrwusa pochodzącego z miejscowości sąsiadującej z Nowym Targiem. 

Odcinek o Nowym Targu zostanie wyemitowany na początku lipca na antenie pierwszego programu Telewizji Polskiej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł
  • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.