PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nagrody Starosty Nowotarskiego dla najlepszych uczniów

Piątek, 29 czerwca 2012 r.
Autor: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Nagrody Starosty Nowotarskiego dla najlepszych uczniów26 czerwca w budynku Starostwa Powiatowego, Starosta Nowotarski Krzysztof Faber i Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Bogusław Waksmundzki wręczyli wyróżnienia dla najlepszych uczniów ze szkół leżących na terenie Powiatu Nowotarskiego. Starosta Nowotarski dziękując i gratulując uczniom sukcesów w nauce, wyraził nadzieję, że posłużą one jako zachęta dla innych oraz będą cenną pamiątką szkolnych dokonań.


Nagrody za osiągnięcia w nauce otrzymali: 

Grzegorz Salamon - uczeń klasy IIg/d Technikum im. prof. Władysława Szafera w zawodzie kucharz w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D za osiągnięcie w roku szkolnym 2011/2012 jednej z najwyższych średnich ocen spośród wszystkich uczniów oraz za wysoką frekwencję, za aktywną pracę na rzecz uczniów potrzebujących pomocy oraz za wzorową postawę i zaangażowanie w organizację i przebieg promocyjnych spotkań dla uczniów gimnazjów. 

Ewa Galica - uczennica klasy IIIa Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 5 w Nowym Targu za wzorowe zachowanie oraz wzorową postawę uczniowską, bardzo dobre wyniki w nauce, a także za zaangażowanie w życie klasy i szkoły. 

Alicja Lubińskia - uczennica klasy III I Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera w Rabce - Zdroju Finalistka  53 Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 5,18), udział w konkursie z języka angielskiego oraz Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Kulturze „Kalejdoskop”. 

Piotr Górowski - uczeń klasy IIIa I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego  w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowym Targu Laureat II stopnia „Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki oraz za bardzo dobre wyniki w nauce. 

Piotr Utrat - uczeń klasy II  Technikum w zawodzie technik informatyk w Zespole Szkól Nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 4,5), za wzorową postawę uczniowską oraz zaangażowanie społeczne (członek orkiestry dętej w Zubrzycy Górnej). 

Karolina Rusnak - uczennica klasy Ic Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n/D za uzyskanie wysokiej średniej ocen (5,14), udział w Olimpiadzie z języka angielskiego oraz w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo- Planeta”,  za zaangażowanie w działalność charytatywną i wolontariat, współpracując ze szkolnym oddziałem Caritas i PCK, udział w akcji „Paczuszka dla Staruszka”, „Studnia dla Południa” oraz przeprowadzenie kwesty na rzecz funduszu „Solidarni”, za wzorową postawę uczniowską oraz aktywność w życiu klasy i szkoły. 

Anna Maria Czesak - uczennica klasy Ic Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce Laureatka konkursu stypendialnego British Alumni Society 2012 (2-letnie stypendium w szkole w Wielkiej Brytanii), za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 4,9), udział w konkursach z języka angielskiego, fizyki, matematyki, konkursie „Przedsiębiorcy z naszej Szkoły”, olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej oraz udział w Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych, za wzorową postawę i zaangażowanie społeczne. 

Jakub Gerard Winiarski - uczeń klasy IV Technikum w zawodzie technik elektryk w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu za najwyższą średnią ocen w szkole oraz zajęcie 4 miejsca w finale XXXV Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej, za zaangażowanie w projekty europejskie: Partnerzy w Nauce, Polsko- Niemiecka Współpraca Młodzieży. 

Gabriela Fryźlewicz - uczennica klasy II Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję na zajęciach w szkole, czynny udział w Kole Caritas oraz pomoc osobom potrzebującym wsparcia, za zaangażowanie w pracę społeczną na rzecz szkoły. 

Dominika Kałafut - uczennica klasy Ia II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 3 im. Św. Królowej Jadwigi w Nowym Targu Uczestniczka Małopolskiego Programu „Diament” oraz Szkoły Młodych Talentów, za dobre wyniki w nauce oraz szczególne uzdolnienia w dziedzinie informatyki, za wzorową postawę uczniowską i zaangażowanie w życie klasy i szkoły. 

Dominika Knap - uczennica klasy II II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zespole Szkół w Rabce- Zdroju Laureatka konkursu wojewódzkiego „Losy Polaków na Syberii”,  za dobre wyniki w nauce oraz udział w konkursach recytatorskich, zawodach sportowych, za zaangażowanie w akcjach charytatywnych oraz czynny udział w życiu klasy i szkoły. 

Na zakończenie Starosta Nowotarski serdecznie pogratulował uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom efektów całorocznej pracy, jednocześnie życząc wytrwałości i dążenia do wymarzonych celów.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.