PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

XI Gala Mody z finałem Miss Polonia Podhala 2013

Poniedziałek, 4 marca 2013 r.
Autor: PARA Fashion

fot. Michał BachulskiPrzed nami kolejna edycja konkursu Miss Polonia Podhala 2013. Znamy już wszystkie finalistki, które będą ubiegać się o koronę najpiękniejszej panny w naszym regionie, prawo do udziału w kolejnym etapie tego renomowanego konkursu oraz nagrody rzeczowe. Finał konkursu połączony będzie z XI Galą Mody na Podhalu, a odbędzie się w sobotę 23 marca 2013 r. o godz. 20.00 w sali balowej restauracji Steskal w Nowym Targu.


Na podstawie castingów organizowanych jak co roku przez PARA Fashion – Biuro Miss Polonia w Małopolsce oraz zgłoszeń mailowych wybrana została grupa 15 finalistek. Wśród zakwalifikowanych przeważają 18 i 19-latki, które reprezentują m.in. takie miejscowości jak Zakopane, Nowy Targ, Zaskale, Małe Ciche, Czarny Dunajec, Chochołów, Sidzina, Ostrowsko, Kasinka Mała, Zembrzyce, Dachówka i Naprawa. Postanowiły spróbować swych sił w konkursie, bo chcą osiągnąć sukces, zmienić swoje życie lub po prostu poznać nowych ludzi. Kandydatki powalczą o tytuły: Miss Polonia Podhala 2013, I i II vice Miss Polonia Podhala 2013, Miss Polonia Podhala Publiczności 2013 oraz Miss Polonia Podhala Internetu 2013.

Już teraz można zobaczyć wszystkie finalistki na stronie www.parafashion.pl i oddać swój głos na Miss Polonia Podhala Internetu 2013. Zwyciężczyni plebiscytu uzyska awans do wojewódzkiego etapu konkursu – Miss Polonia Małopolski 2013.

Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Nowy Targ – Marek Fryźlewicz.

Tymczasem zapraszamy do głosowania na Miss Polonia Podhala Internetu 2013!  

Finalistki Miss Polonia Podhala 2013 zgodnie z numerami startowymi: 

1. Katarzyna Kruszecka zWadowic,

2. Aleksandra Typek z Chochołowa,

3. Klaudia Drobna z Sidzina,

4. Anna Jończyk z Jachówki,

5. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca,

6. Klaudia Karpiel z Naprawy,

7. Ewelina Łojas z Zakopanego,

8. Kaja Wróbel z Nowego Targu,

9. Natalia Orlińska z Ostrowska,

10. Agnieszka Różycka z Nowego Targu

11. Justyna Stołowska z Nowego Targu,

12. Maria Żeglin z Małego Cichego,

13. Angelika Grzęda z Zaskala,

14. Sylwia Gorczyca z Kasinki Małej,

15. Joanna Janus z Zembrzyc.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm.
    50 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.