PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

XI Gala Mody z finałem Miss Polonia Podhala 2013

Poniedziałek, 4 marca 2013 r.
Autor: PARA Fashion

fot. Michał BachulskiPrzed nami kolejna edycja konkursu Miss Polonia Podhala 2013. Znamy już wszystkie finalistki, które będą ubiegać się o koronę najpiękniejszej panny w naszym regionie, prawo do udziału w kolejnym etapie tego renomowanego konkursu oraz nagrody rzeczowe. Finał konkursu połączony będzie z XI Galą Mody na Podhalu, a odbędzie się w sobotę 23 marca 2013 r. o godz. 20.00 w sali balowej restauracji Steskal w Nowym Targu.


Na podstawie castingów organizowanych jak co roku przez PARA Fashion – Biuro Miss Polonia w Małopolsce oraz zgłoszeń mailowych wybrana została grupa 15 finalistek. Wśród zakwalifikowanych przeważają 18 i 19-latki, które reprezentują m.in. takie miejscowości jak Zakopane, Nowy Targ, Zaskale, Małe Ciche, Czarny Dunajec, Chochołów, Sidzina, Ostrowsko, Kasinka Mała, Zembrzyce, Dachówka i Naprawa. Postanowiły spróbować swych sił w konkursie, bo chcą osiągnąć sukces, zmienić swoje życie lub po prostu poznać nowych ludzi. Kandydatki powalczą o tytuły: Miss Polonia Podhala 2013, I i II vice Miss Polonia Podhala 2013, Miss Polonia Podhala Publiczności 2013 oraz Miss Polonia Podhala Internetu 2013.

Już teraz można zobaczyć wszystkie finalistki na stronie www.parafashion.pl i oddać swój głos na Miss Polonia Podhala Internetu 2013. Zwyciężczyni plebiscytu uzyska awans do wojewódzkiego etapu konkursu – Miss Polonia Małopolski 2013.

Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Nowy Targ – Marek Fryźlewicz.

Tymczasem zapraszamy do głosowania na Miss Polonia Podhala Internetu 2013!  

Finalistki Miss Polonia Podhala 2013 zgodnie z numerami startowymi: 

1. Katarzyna Kruszecka zWadowic,

2. Aleksandra Typek z Chochołowa,

3. Klaudia Drobna z Sidzina,

4. Anna Jończyk z Jachówki,

5. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca,

6. Klaudia Karpiel z Naprawy,

7. Ewelina Łojas z Zakopanego,

8. Kaja Wróbel z Nowego Targu,

9. Natalia Orlińska z Ostrowska,

10. Agnieszka Różycka z Nowego Targu

11. Justyna Stołowska z Nowego Targu,

12. Maria Żeglin z Małego Cichego,

13. Angelika Grzęda z Zaskala,

14. Sylwia Gorczyca z Kasinki Małej,

15. Joanna Janus z Zembrzyc.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm
    85 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.