PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

XI Gala Mody z finałem Miss Polonia Podhala 2013

Poniedziałek, 4 marca 2013 r.
Autor: PARA Fashion

fot. Michał BachulskiPrzed nami kolejna edycja konkursu Miss Polonia Podhala 2013. Znamy już wszystkie finalistki, które będą ubiegać się o koronę najpiękniejszej panny w naszym regionie, prawo do udziału w kolejnym etapie tego renomowanego konkursu oraz nagrody rzeczowe. Finał konkursu połączony będzie z XI Galą Mody na Podhalu, a odbędzie się w sobotę 23 marca 2013 r. o godz. 20.00 w sali balowej restauracji Steskal w Nowym Targu.


Na podstawie castingów organizowanych jak co roku przez PARA Fashion – Biuro Miss Polonia w Małopolsce oraz zgłoszeń mailowych wybrana została grupa 15 finalistek. Wśród zakwalifikowanych przeważają 18 i 19-latki, które reprezentują m.in. takie miejscowości jak Zakopane, Nowy Targ, Zaskale, Małe Ciche, Czarny Dunajec, Chochołów, Sidzina, Ostrowsko, Kasinka Mała, Zembrzyce, Dachówka i Naprawa. Postanowiły spróbować swych sił w konkursie, bo chcą osiągnąć sukces, zmienić swoje życie lub po prostu poznać nowych ludzi. Kandydatki powalczą o tytuły: Miss Polonia Podhala 2013, I i II vice Miss Polonia Podhala 2013, Miss Polonia Podhala Publiczności 2013 oraz Miss Polonia Podhala Internetu 2013.

Już teraz można zobaczyć wszystkie finalistki na stronie www.parafashion.pl i oddać swój głos na Miss Polonia Podhala Internetu 2013. Zwyciężczyni plebiscytu uzyska awans do wojewódzkiego etapu konkursu – Miss Polonia Małopolski 2013.

Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Nowy Targ – Marek Fryźlewicz.

Tymczasem zapraszamy do głosowania na Miss Polonia Podhala Internetu 2013!  

Finalistki Miss Polonia Podhala 2013 zgodnie z numerami startowymi: 

1. Katarzyna Kruszecka zWadowic,

2. Aleksandra Typek z Chochołowa,

3. Klaudia Drobna z Sidzina,

4. Anna Jończyk z Jachówki,

5. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca,

6. Klaudia Karpiel z Naprawy,

7. Ewelina Łojas z Zakopanego,

8. Kaja Wróbel z Nowego Targu,

9. Natalia Orlińska z Ostrowska,

10. Agnieszka Różycka z Nowego Targu

11. Justyna Stołowska z Nowego Targu,

12. Maria Żeglin z Małego Cichego,

13. Angelika Grzęda z Zaskala,

14. Sylwia Gorczyca z Kasinki Małej,

15. Joanna Janus z Zembrzyc.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. J...
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.