Nowy Targ
Wiadomości
Ładowali akumulatory abstynencji
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej
Około czterystu osób z całej Polski wzięło udział w XXX Dniach Trzeźwości na Podhalu zorganizowanych w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tegoroczne dni odbyły się pod hasłem „Głęboka wiara podstawą trzeźwości”. - To właśnie tu, u nas w Nowym Targu bije dziś serce trzeźwej Polski. Przyjeżdżacie tu po trzeźwość, przyjeżdżacie tu ślubować i jestem przekonany, że tych ślubów dotrzymacie – powiedział do uczestników Marcin Jagła, Wiceprzewodniczący Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Marcin Jagła był jednym z prelegentów Dni Trzeźwości.
Burmistrz Marek Fryźlewicz z okazji okrągłego jubileuszu spotkania abstynentów przekazał na ręce organizującego Dni Trzeźwości ks. kanonika Leszka Koniorczyka medal 660-lecia Miasta w dowód wdzięczności nie tylko za organizację, ale i za wielkie zaangażowanie w to przedsięwzięcie.
- Portfel II
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki. Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...35 zł - Aniołek duży I
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Torebka filcowa VIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...110 zł



