Nowy Targ
Wiadomości
Ładowali akumulatory abstynencji
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej
Około czterystu osób z całej Polski wzięło udział w XXX Dniach Trzeźwości na Podhalu zorganizowanych w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tegoroczne dni odbyły się pod hasłem „Głęboka wiara podstawą trzeźwości”. - To właśnie tu, u nas w Nowym Targu bije dziś serce trzeźwej Polski. Przyjeżdżacie tu po trzeźwość, przyjeżdżacie tu ślubować i jestem przekonany, że tych ślubów dotrzymacie – powiedział do uczestników Marcin Jagła, Wiceprzewodniczący Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Marcin Jagła był jednym z prelegentów Dni Trzeźwości.
Burmistrz Marek Fryźlewicz z okazji okrągłego jubileuszu spotkania abstynentów przekazał na ręce organizującego Dni Trzeźwości ks. kanonika Leszka Koniorczyka medal 660-lecia Miasta w dowód wdzięczności nie tylko za organizację, ale i za wielkie zaangażowanie w to przedsięwzięcie.
- Magnes Folk na lodówkę III
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł



