PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Prywatne stypendia w Szkole Podstawowej nr 11

Środa, 11 grudnia 2013 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

Prywatne stypendia w Szkole Podstawowej nr 11Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11: Antoni Bartoszko, Roksana Dydak, Angelika Gniadek, Joanna Grzybek, Karol Kusper, Oskar Maciaszek, Marta Misiur, Magdalena Więcek i Wiktoria Żurek otrzymali we środę prywatne stypendia przyznawane dla najlepszych uczniów. Średnia ocen powyżej 5.0, wzorowe zachowanie i udział w dodatkowych zajęciach pozaszkolnych to minimum jakie trzeba było spełnić w piątej klasie, by teraz, w szóstej otrzymać to prestiżowe wyróżnienie.


- Nie uczymy się dla pieniędzy, uczymy się dla samych siebie. Ale zdobywając wiedzę, potrafimy ją wykorzystać w taki sposób aby zarabiać na własne utrzymanie - powiedział rozpoczynając uroczystość uhonorowania najlepszych uczniów dyrektor szkoły Robert Furca, który wraz z ks. Janem Karlakiem, Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem i Przewodniczącym Rady Rodziców Włodzimierzem Mamakiem wręczali stypendia ufundowane przez Parafię pw. bł. Jana Pawła II, Radę Rodziców, Burmistrza i prywatnego sponsora.

- To już siódmy raz, a więc powoli staje się to tradycją. W ten sposób Szkoła Podstawowa nr 11 wyznacza swoją drogę do motywowania uczniów, drogę do wyróżniania, ale również podziękowania i gratulacji dla rodziców, nauczycieli i wychowawców. Serdecznie gratuluję wszystkim że jest to kontynuowane i że to się rozwija - powiedział Burmistrz Marek Fryźlewicz gratulując wyróżnionym i składając przy okazji spotkania życzenia z okazji nadchodzących Świąt.  Z okazji skorzystał też dyrektor Furca, który Burmistrzowi wręczył odznakę honorowego ucznia wybitą z okazji 25-lecia szkoły. Burmistrz nie mógł skorzystać z zaproszenia na wrześniowe obchody z powodu choroby, a właśnie wtedy uroczyście honorowano przyjaciół SP nr 11, więc dziś, dziękując za współpracę i wsparcie samorządu dyrektor uzupełnił zaległości.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.